8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Wirus" (Fot. FX)

"Wirus" (Fot. FX)

"Wirus" rozplanowany na 5 sezonów. Morgan Freeman gościnnie w "Madam Secretary". "Young & Hungry" z 3. sezonem". A oprócz tego "American Crime", "Masters of Sex", "Ash vs Evil Dead", "Jane the Virgin".

1. "Young & Hungry" z 3. sezonem. ABC Family zamówiło 3. sezon komedii "Young & Hungry".

2. "Wirus" rozplanowany na 5 sezonów. Carlton Cuse powiedział w rozmowie z Digital Spy, że pięć sezonów wydaje się optymalną liczbą dla "The Strain", mimo że książki wyszły tylko trzy. Początkowo twórcy myśleli, żeby jeden sezon serialu odpowiadał jednej książce, ale to się zmieniło. Druga książka to sezony 2 i 3, trzecia książka przeniesiona zostanie na ekran w sezonach 4 i 5. Scenarzyści mają też już zaplanowane zakończenie całego serialu.

3. Morgan Freeman gościnnie w "Madam Secretary". Jak donosi "EW", Morgan Freeman pojawi się gościnnie w "Madam Secretary" jako sędzia Sądu Najwyższego. Tymczasem w TVLine znajdziecie zdjęcia Jill Hennessy, która gra nowy kontakt Henry'ego w Defense Intelligence Agency.

madam-secretary-1

4. Stephanie Sigman w "American Crime". Dziewczyna Bonda z filmu "Spectre" Stephanie Sigman pojawi się w 2. sezonie "American Crime" w roli osoby zajmującej się administracją szkół publicznych.

5. Britney Spears zagra przerysowaną wersję samej siebie w "Jane the Virgin". Britney Spears zagra w 2. sezonie "Jane the Virgin" przeciwniczkę Rogelia i jednocześnie przerysowaną wersję samej siebie. W odcinku, w którym się pojawi, nie zabraknie muzyki, choć nie będzie to odcinek w pełni muzyczny.

6. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Masters of Sex". Tutaj obejrzycie zdjęcia z 8. odcinka 3. sezonu zatytułowanego "Surrogates".

7. Zdjęcia z pilota "Blindspot". Galerię znajdziecie tutaj.

8. Plakat promujący "Ash vs Evil Dead".

ash456

REKLAMA