Pierwsze 3 minuty "Fear The Walking Dead" [wideo]

W pierwszych trzech minutach "Fear The Walking Dead" pojawia się Gloria - śliczna blondynka, która właśnie zamieniła się w zombi. Zobaczcie wideo.

Jak już wcześniej ujawniono, w "Fear The Walking Dead" zobaczymy pierwszą ofiarę epidemii, dziewczynę o imieniu Gloria, którą gra Lexi Johnson. Co ma ona wspólnego z głównymi postaciami? Jak za chwilę zobaczycie, całkiem sporo. W pierwszej scenie serialu woła ją po imieniu Nick (Frank Dillane), syn rodziny głównych bohaterów, który ostro zaimprezował, ale takiej pobudki chyba się nie spodziewał.

"Fear The Walking" będzie miało krótki, bo 6-odcinkowy 1. sezon, który rozpocznie się 23 sierpnia odcinkiem trwającym aż 90 minut. Serial opowiadać będzie o pierwszej fazie apokalipsy zombi, tej, którą Rick z "The Walking Dead" spędził w śpiączce. Zobaczymy, jak to się zaczęło i jak ludzie musieli zacząć się przyzwyczajać do życia w ciągłym koszmarze. Akcja umiejscowiona została tym razem w Los Angeles. W obsadzie znajdują się Kim Dickens, Cliff Curtis, Frank Dillane, Alycia Debnam-Carey, Elizabeth Rodriguez, Mercedes Mason, Sandrine Holt i Shawn Hatosy.

Więcej spoilerów znajdziecie tutaj, a tymczasem zobaczcie pierwsze 3 minuty "Fear The Walking Dead".

Przypominamy także pełny trailer serialu.

REKLAMA