6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Z Archiwum X" (Fot. FOX)

"Z Archiwum X" (Fot. FOX)

Alfre Woodard w serialu Netfliksa i Marvela. Odszedł showrunner "Chicago Med". Skinner na zdjęciu z planu "Z Archiwum X". A oprócz tego "Gotham", "Orange Is the New Black", "Finding Carter".

1. Alfre Woodard w serialu Netfliksa i Marvela. Alfre Woodard dostała rolę ważnego czarnego charakteru w serialu "Luke Cage". Zagra Minettę, silną kobietę zajmującą się polityką, która będzie miała wpływ na życie Luke'a Cage'a i może okazać się serialową wersję komiksowej Black Mariah.

2. Odszedł showrunner "Chicago Med". Andrew Dettmann, showrunner "Chicago Med", opuścił ekipę "Chicago Med" z powodu "różnic kreatywnych". Na razie nie wiadomo, kto go zastąpi.

3. Jackson Rathbone w "Finding Carter". Jackson Rathbone ze "Zmierzchu" dostał rolę młodego i czarującego biznesmena, którego zasady moralne zostaną wystawione na próbę, kiedy pozna nieletnią Carter (Kathryn Prescott).

4. Shannon Esper w "Orange Is the New Black". Shannon Esper dostała rolę powracającą w "Orange Is the New Black". Zagra Alanę Dwight, nową więźniarkę, która jest tak cichutka i pokorna, że nie da się jej nienawidzić.

5. Michael Chiklis na zdjęciu z "Gotham". Michael Chiklis pojawi się w 2. sezonie "Gotham" w roli kapitana policji Nathaniela Barnesa. "EW" prezentuje pierwsze zdjęcie.

gotham_sc30_271

6. Mitch Pileggi na zdjęciu z planu "Z Archiwum X". Dawna ekipa "Z Archiwum X" w komplecie, na zdjęcie załapał się też prezydent Obama.

REKLAMA