6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Tyra Banks w "Black-ish". Matka Sheldona i ojciec Penny ponownie w "The Big Bang Theory". A oprócz tego "Crazy Ex-Girlfriend", "The Player", "Preacher", "Doktor Who".

1. Tyra Banks w "Black-ish". Tyra Banks wystąpi gościnnie w "Black-ish" w roli fikcyjnej wersji samej siebie. Serialowa Tyra okaże się najlepszą przyjaciółką Dre, tak jak prawdziwa Tyra jest przyjaciółką z dzieciństwa twórcy "Black-ish", Kenyi Barrisa.

2. Matka Sheldona i ojciec Penny ponownie w "The Big Bang Theory". Laurie Metcalf powróci jako matka Sheldona w premierze nowego sezonu "TBBT", z kolei w 3. odcinku pojawi się ponownie Keith Carradine w roli ojca Penny.

3. Tony Plana w "Crazy Ex-Girlfriend". Tony Plana pojawi się w nowym serialu CW w roli ojca jednego z głównych bohaterów, Grega Serrano.

4. Daisy Betts w "The Player". Daisy Betts dostała rolę żony głównego bohatera "The Player". W pilocie grała ją Cara Buono, z jakiegoś powodu doszło do wymiany. Co ciekawe, rola określona została jako powracająca, mimo że żona Alexa (Wesley Snipes) nie żyje i pojawia się tylko w retrospekcjach.

5. Zdjęcia z powrotu "Doktora Who". Kilka nowych zdjęć z powrotu "Doktora Who" znajdziecie tutaj.

6. Zdjęcia z planu "Preachera". Do obejrzenia tutaj.

REKLAMA