8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Fear The Walking Dead" (Fot. AMC)

"Fear The Walking Dead" (Fot. AMC)

"Fear The Walking Dead" z rekordową oglądalnością. Katherine Heigl w pilocie serialu prawniczego. Ruszają zdjęcia do 2. sezonu "Happy Valley". A oprócz tego "Skandal", "The Grinder", "Kości" i nie tylko.

1. "Fear The Walking Dead" z rekordową oglądalnością. 10,1 mln widzów (w tym 6,3 mln w wieku 18-49 lat) obejrzało w USA premierę "Fear The Walking Dead". To najlepszy debiut serialu w stacji kablowej w historii.

2. Katherine Heigl w pilocie serialu prawniczego. Katherine Heigl zastąpiła KaDee Strickland w pilocie serialu prawniczego "Doubt", którego twórcami są scenarzyści "Chirurgów". CBS zrezygnował z tego projektu w maju, ale teraz dostał on drugą szansę.

3. Mia Maestro w "Skandalu". Mia Maestro dostała rolę powracającą w "Skandalu". Szczegóły na razie są trzymane w tajemnicy.

4. Odszedł showrunner "The Grinder". Greg Malins zrezygnował z kierowania produkcją nowej komedii "The Grinder". To już czwarty showrunner nowego serialu, który odszedł, zanim sezon zdążył się rozpocząć.

5. Shiri Appleby z "UnReal" jest w ciąży. Aktorka zdradziła dobrą wiadomość w takim oto sympatycznym tweecie.

6. David Boreanaz wraca do "Kości". David Boreanaz miał tego lata problemy ze zdrowiem i dlatego jego powrót do "Kości" się odwlókł. Dzisiaj aktor wraca już do pracy i zacznie od nakręcenia brakujących scen z pierwszych odcinków nowego sezonu.

7. Pierwsi goście Stephena Colberta w "The Late Show". Jeb Bush, George Clooney, Kendrick Lamar, Scarlett Johansson, Amy Schumer, Stephen King - tak prezentuje się lista gości w pierwszym tygodniu "The Late Show" pod rządami Colberta.

8. Ruszają zdjęcia do 2. sezonu "Happy Valley". W tym tygodniu rozpoczynają się zdjęcia do 2. sezonu "Happy Valley". Do obsady dołączyli m.in. Con O’Neill i Vincent Franklin.

REKLAMA