10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

W "The Flash" pojawi się bardzo szybka dziewczyna. Joanne Froggatt wygląda miło i niewinnie w roli wiktoriańskiej seryjnej morderczyni. Miniserial "Lewis and Clark" z długą przerwą w produkcji. A oprócz tego "Arrow", "The Big Bang Theory", "iZombie", "Limitless".

1. Jesse Quick pojawi się w "The Flash". W 2. sezonie "The Flash" zobaczymy superszybką dziewczynę Jesse Quick, czyli inteligentną i uroczą studentkę, która zostanie uwikłana w walkę pomiędzy Flashem i Zoomem, jednym z głównych łotrów w 2. sezonie. Zagra ją Violett Beane. W nowym sezonie pojawi się też ponownie Malese Jow w roli Lindy Park.

2. "Lewis and Clark" z długą przerwą w produkcji. Od trzech tygodni trwa przerwa w produkcji miniserialu HBO "Lewis and Clark". Deadline donosi, że aktorzy wrócą na plan dopiero wiosną. Powodem przerwania zdjęć były trudne warunki pogodowe w Calgary, gdzie serial jest kręcony.

3. Alison Brie zaręczona. Alison Brie i Dave Franco są już zaręczeni.

4. Tak prezentuje się Olicity w 4. sezonie "Arrow". Zdjęcie opublikował TV Insider.

Arrow-olicity456

5. Rob Huebel gościnnie w "Married". Rob Huebel pojawi się gościnnie w 2. sezonie "Married" w roli byłego męża Abby.

6. Zdjęcia z powrotu "The Big Bang Theory". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 1. odcinka 9. sezonu "TBBT", zatytułowanego "The Matrimonial Momentum".

7. Zdjęcia z powrotu "NCIS". Tutaj obejrzycie zdjęcia z 1. odcinka 13. sezonu "NCIS", który nosi tytuł "Stop the Bleeding".

8.Zdjęcia z pilota "Limitless". Pojawiło się jeszcze więcej zdjęć z pilota "Limitless", znajdziecie je tutaj.

9. Joanne Froggatt w roli wiktoriańskiej seryjnej morderczyni. Joanne Froggatt z "Downton Abbey" gra teraz morderczynię Mary Ann Cotton w nowym miniserialu ITV "Dark Angel". Radio Times publikuje pierwsze zdjęcie.

©ITV Plc

10. Plakat promujący 2. sezon "iZombie".

izombie-sezon-2-456

REKLAMA