10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Finał "Mr. Robot" przełożony o tydzień. Powstanie spin-off "Synów Anarchii". Nowy sezon "American Horror Story" połączony z pierwszym sezonem. A oprócz tego "The Flash", "Imperium", "You're the Worst", "American Crime" i inne.

1. Finał "Mr. Robot" opóźniony o tydzień. USA Network nie pokazało wczoraj finału 1. sezonu "Mr. Robot". Emisja została przełożona o tydzień z powodu tragicznych wydarzeń w Wirginii, gdzie zastrzelono dwójkę dziennikarzy. Telewizja USA Network wyjaśniła, że finał "Mr. Robot" zawiera bardzo podobną scenę i w związku z tym z szacunku dla ofiar strzelaniny i ich rodzin zdecydowano o jego przełożeniu.

2. Powstanie spin-off "Synów Anarchii". TVLine donosi, że w FX już rozpoczęły się prace nad spin-offem "Synów Anarchii". Ale nie będzie to planowany przez Kurta Suttera prequel, tylko historia latynoskiego klubu Majów, który pojawiał się w "SoA". Sutter będzie jednym z producentów, ale nie showrunnerem serialu.

3. Serayah w stałej obsadzie "Imperium". Serayah, która gra Tanię w "Imperium", została awansowana do stałej obsady w 2. sezonie.

4. Taka sobie oglądalność "Public Morals". 2,14 mln/0,3 - taką oglądalność miał pierwszy odcinek "Public Morals" w TNT.

5. Jude Law jako papież w "The Young Pope". Pojawiło się pierwsze zdjęcie z "The Young Pope" HBO, w którym główną rolę gra Jude Law.

jude-law-pope

6. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Masters of Sex". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 9. odcinka 3. sezonu "Masters of Sex", zatytułowanego "High Anxiety".

7. Emily Bergl w "American Crime". Emily Bergl z "Shameless" dostała rolę powracającą w 2. sezonie "American Crime". Zagra matkę jednego ze szkolnych sportowców.

8. Siostry Jimmy'ego w "You're the Worst". W 2. sezonie "You're the Worst" pojawią się trzy siostry Jimmy'ego. Zagrają je Jayme Entwistle, Jessica Chaffin i Katie Costick.

9. Nowy sezon "American Horror Story" połączony z pierwszym sezonem. Ryan Murphy mówi, że "AHS: Hotel" zabierze nas do strasznego domu z 1. sezonu. Ale na tym powiązania się nie skończą. W nowym sezonie pojawi się Marcy (Christine Estabrook), irytująca agentka nieruchomości, która sprzedała Harmonom nawiedzony dom. Na zdjęciu poniżej bohaterka pokazuje budynek projektantowi mody Willowi Drake'owi (Cheyenne Jackson) i jego synowi.

AHS-1379-Jackson-001_0

10. Plakat "The Flash" na 2. sezon.

The Flash

REKLAMA