8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Hindsight" (Fot. VH1)

"Hindsight" (Fot. VH1)

"Hindsight" skasowany, mimo wcześniejszego zamówienia. Skasowane zostało też "Complications". Christina Applegate pojawi się w "The Grinder". W "The Big Bang Theory" będą "Gwiezdne wojny". A oprócz tego "American Horror Story", "Faking It" i inne.

1. "Hindsight" skasowany, mimo wcześniejszego zamówienia. VH1 skasowało "Hindsight" po jednym sezonie, bo najwyraźniej jednak nie było do końca zadowolone z oglądalności.

2. USA Network kasuje "Complications". Po jednym sezonie skasowany został serial medyczny "Complications".

3. Nawiązania do nowych "Gwiezdnych wojen" w "The Big Bang Theory". W tym roku na ekranach pojawią się "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy" i oczywiście w "TBBT" nie zabraknie nawiązań.

4. Stephen Colbert na okładce "Time'a". Na okładce magazynu "Time" jest Stephen Colbert... podobno, bo niestety rozpoznać go się nie da. Z okładki śmieje się nawet sam jej bohater.

5. Steven Pasquale w pilocie "Doubt". CBS robi od nowa pilot serialu prawniczego "Doubt", główną rolę męską dostał Steven Pasquale.

6. Zdjęcia z nowych odcinków "Faking It". Już za chwilę wraca "Faking It". Tutaj znajdziecie zdjęcia z dwóch nowych odcinków.

7. Christina Applegate w "The Grinder". Christina Applegate pojawi się w 5. odcinku komedii "The Grinder" w roli dawnej miłości bohatera granego przez Roba Lowe'a, która ponownie pojawia się w jego życiu.

8. Jeszcze jedno zdjęcie Lady Gagi z "American Horror Story".