10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Zombi w samolocie w specjalnym odcinku "(Fear) The Walking Dead". Mary Lynn Rajskub gościnnie w "Brooklyn 9-9". Ed Sheeran na zdjęciu z "The Bastard Executioner". A oprócz tego "Gotham", "Jane the Virgin", "Portlandia" i inne.

1. Zombi w samolocie w specjalnym odcinku "(Fear) The Walking Dead". AMC planuje zrobić specjalny odcinek rozgrywający się w świecie "The Walking Dead" i "Fear The Walking Dead". Całość będzie trwała 30 minut i będzie publikowana we fragmentach w internecie. Fabuła będzie osadzona wokół wydarzeń na pokładzie samolotu pasażerskiego, w którym wybucha epidemia zombi mniej więcej w tym czasie, kiedy dzieje się "Fear The Walking Dead". Jedna z postaci ma przeżyć i dołączyć do obsady "FTWD".

2. Mary Lynn Rajskub gościnnie w "Brooklyn 9-9". Mary Lynn Rajskub pojawi się w "B99" w roli właścicielki galerii. Charlesowi będzie się wydawało, że ta kobieta to jego bratnia dusza. Tymczasem tutaj znajdziecie zdjęcia obsady na 3. sezon.

3. Zdjęcia z finału 1. sezonu "Mr. Robot". Emisja odcinka została przełożona na najbliższą środę, zdjęcia znajdziecie tutaj.

4. Ed Sheeran w "The Bastard Executioner". Zdjęcie pochodzi z "EW", gdzie znajdziecie też wywiad.

ed-sheeran-the-bastard-executioner

5. Zdjęcia z premiery 2. sezonu "Z Nation". Do obejrzenia tutaj.

6. Kolejny pilot Shondalandu będzie o zakonnicach. ABC zamówiło pilot serialu o katolickich zakonnicach z Bronksu i ich tajemnicach, którym grozi ujawnienie. Serial produkowany przez Shondaland pisze scenarzystka "Agentki o stu twarzach".

7. Glenn Danzig w "Portlandii". Glenn Danzig pojawi się gościnnie w "Portlandii", pod linkiem znajdziecie przedziwne zdjęcie jego i ekipy serialu z plaży.

8. Jaskinia z "Gotham" na zdjęciu. Zdjęcie zawdzięczamy serwisowi TV Insider.

Gotham-812x522

9. Plakat na 2. sezon "Jane the Virgin".

Jane The Virgin

10. Jennifer Lawrence i Amy Schumer tańczą na koncercie Billy'ego Joela. Jennifer Lawrence i Amy Schumer piszą razem scenariusz komedii (w której zagrają siostry), a oprócz tego dobrze się ze sobą bawią. Ostatnio wskoczyły na scenę podczas koncertu Billy'ego Joela i odtańczyły "Uptown Girl" na fortepianie.

Today I went to the natural history museum. @amyschumer, @kimcaramele, @caramelodies, jennifer lawrence, Billy Joel.

Film zamieszczony przez użytkownika @kyledunnigan1

REKLAMA