Trailer i data premiery 6. sezonu "Downton Abbey"

"Downton Abbey" (Fot. ITV)

"Downton Abbey" (Fot. ITV)

Jeśli do tej pory było sentymentalnie, teraz "Downton Abbey" wyraźnie chce doprowadzić widzów do płaczu. Zobaczcie zwiastun finałowego sezonu brytyjskiego hitu.

"Gdybym mógł zatrzymać bieg historii, może bym to zrobił. Ale nie mogę, Carson, żaden z nas nie może" - mówi Lord Grantham do swojego wiernego sługi w zwiastunie 6. sezonu "Downton Abbey". A może mówi to Julian Fellowes do nas, widzów.

"Downton Abbey" zbliża się do końca i już po zwiastunie widać, że będzie jeszcze bardziej sentymentalnie niż do tej pory. Nie dość że to już zmierzch ery, w której wszystko w społeczeństwie było poukładane, to jeszcze w przypadku tej konkretnej historii czeka nas wiele pożegnań i zakończeń, ale też nowych początków. W zwiastunie przez krótką chwilę mamy okazję zobaczyć niemal każdego z głównych bohaterów, niektórzy się żegnają, inni wspominają, a w tle brzmi "Time To Say Goodbye".

Serial wraca 20 września, a po pełnym sezonie tradycyjnie planowany jest jeszcze odcinek świąteczny. To właśnie w nim pożegnamy bohaterów "Downton Abbey".

REKLAMA