10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Aktor znany z "Borgen" dołącza do obsady "Gry o tron". Kermit już ma nową dziewczynę. W 3. sezonie "Penny Dreadful" pojawi się mnóstwo nowych postaci. A oprócz tego "Supergirl", "Agent X", "Killjoys" i inne.

1. Pilou Asbæk w "Grze o tron". Znany m.in. z "Borgen" i "The Borgias" duński aktor Pilou Asbæk dostał rolę Eurona Greyjoya, wujka Theona, kapitana statku o nazwie Cisza. Jednooki bohater znany jest z tego, że gwałci i plądruje bez umiaru.

2. Spoilery z 3. sezonu "Penny Dreadful". W 3. sezonie "Penny Dreadful" pojawi się ponownie Patti LuPone, ale w zupełnie nowej roli - amerykańskiej terapeutki dr Seward, która będzie leczyć Vanessę. Tym razem będzie ona w stałej obsadzie. Ponadto w 3. sezonie pojawi się dr Henry Jekyll (Shazad Latif) i mnóstwo innych nowych postaci. Christian Camargo zagra dr. Alexandra Sweeta, zoologa, który zaprzyjaźni się z Vanessą. Sam Barnett wcieli się w młodą sekretarkę dr Seward. Wes Studi dostał stałą rolę Kaetenaya, enigmatycznego Indianina, który ma powiązania z Ethanem. Z kolei Jessica Barden wcieli się w Justine, młodą pomocnicę Lily i Doriana Graya.

3. Kermit już ma nową dziewczynę. Typowy facet! Kermit dopiero co rozstał się ze świnką Piggy, a już sobie znalazł nową panią, znaczy świnkę o imieniu Denise. Akcja promocyjna "The Muppets" trwa, więcej zdjęć Denise i tweetów związanych z całą tą hecą znajdziecie tutaj.

4. CBS zamawia serial o Glorii Allred. CBS zamówił pilot serialu prawniczego luźno opartego na życiu feministki Glorii Allred, obecnie reprezentującej kobiety, które oskarżają Billa Cosby'ego o molestowanie.

5. Iddo Goldberg w "Supergirl". Iddo Goldberg pojawi się w "Supergirl" w roli doktora T.O. Morrowa, który w komiksie stworzył androida Red Tornado. Ale jest twist - aktor zagra i doktora, i samego Red Tornado.

6. Zdjęcia z powrotu "Brooklyn 9-9". Tutaj znajdziecie zdjęcia z premiery 3. sezonu "B99", czyli odcinka "New Captain".

7. Powrót "Gotham" na zdjęciach. Tutaj obejrzycie zdjęcia z premiery 2. sezonu "Gotham" - "Damned If You Do...".

8. "Killjoys" i "Dark Matter" z zamówieniem na kolejny sezon. SyFy zamówiło 2. sezon "Killjoys" (10 odcinków) i "Dark Matter" (13 odcinków).

9. David Simon wkrótce w Polsce. Twórca "The Wire" pojawi się na zaproszenie HBO na Festiwalu Filmowym w Gdyni. Masterclass HBO z jego udziałem odbędzie się odbędzie się we wtorek 15 września o godz. 16:00 w Multikinie w Gdyni. W tym samym kinie będziecie mogli obejrzeć za darmo "Kto się odważy", pod warunkiem że wcześniej pobierzecie wejściówkę.

10. Sharon Stone w "Agent X". Serial debiutuje w listopadzie, tymczasem zobaczcie pierwsze zdjęcie.

agent-x-456

REKLAMA