10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

River Song powróci w "Doktorze Who". "Sneaky Pete" z zamówieniem pełnego sezonu. "Survivor's Remorse" z 3. sezonem. A oprócz tego "Banshee", "Luke Cage", "Arrow", "Longmire" i inne.

1. River Song powróci w "Doktorze Who". Alex Kingston ponownie pojawi się w roli River Song w tegorocznym świątecznym odcinku "Doktora Who".

2. "Sneaky Pete" z zamówieniem pełnego sezonu. "Sneaky Pete" Bryana Cranstona i Davida Shore'a dostał zamówienie na pełny sezon od Amazona.

3. "Survivor's Remorse" z 3. sezonem. Starz zamówił 3. sezon serialu komediowego "Survivor's Remorse".

4. Bryan Cranston trudny do rozpoznania jako Lyndon B. Johnson. Bryan Cranston gra prezydenta Johnsona w filmie HBO "All the Way" i wygląda tak, że niełatwo go poznać. Ale za to jest bardzo podobny do Johnsona.

cranston-all-the-way

5. Zdjęcia obsady "Blindspot". Do obejrzenia tutaj.

6. Zdjęcia z powrotu "Banshee". Tutaj znajdziecie kilka pierwszych zdjęć z 1. odcinka 4. sezonu "Banshee", zatytułowanego "Something out of the Bible".

7. Zdjęcia z powrotu "Supernatural". Tutaj obejrzycie zdjęcia z 1. odcinka 11. sezonu "Supernatural", który nosi tytuł "The Bad Seed".

8. Simone Missick w serialu "Luke Cage". Simone Missick dostała jedną z głównych ról kobiecych w serialu "Luke Cage". Zagra Missy, kobietę z silnym poczuciem sprawiedliwości, która będzie serialową wariacją na temat komiksowej Misty Knight, byłej policjantki z bioniczną ręką od Tony'ego Starka. Bohaterka otwiera własną agencję detektywistyczną i pomaga Luke'owi. Ponadto w serialu pojawi się Rosario Dawson - Claire z "Daredevila".

9. Arrow w nowym kostiumie na plakacie promującym 4. sezon.

Stephen-Amell-Arrow-Season-4-Poster-Aim-Higher

10. Plakat promujący 4. sezon "Longmire".

Longmire-Season-4-Poster

REKLAMA