Ellen Pompeo z "Chirurgów" na seksownej okładce

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

Czerwone szpilki, rozpięty biały kitel i... nic pod spodem. Ellen Pompeo wygląda sexy na okładce "Entertainment Weekly". A do tego mamy spoilery na temat przeskoku w czasie w Chirurgach"!

W tym tygodniu w "Entertainment Weekly" rządzą seriale Shondalandu. Okładek do wyboru jest kilka (wszystkie znajdziecie pod linkiem), ale najlepsza niewątpliwie jest ta z Ellen Pompeo - Meredith z "Chirurgów" - która odważnie zaprezentowała się w rozpiętym kitlu założonym na nagie ciało i czerwonych szpilkach.

W rozmowie z "EW" aktorka zasugerowała, że reakcja na odejście Patricka Dempseya z serialu była jej zdaniem seksistowska. "Patrick odchodzi i nagle wszyscy załamują ręce, co dalej z Meredith. Może dopadnie ją choroba Alzheimera, bo serial nie może istnieć dalej bez faceta!" - ironizuje Pompeo.

TVLine z kolei cytuje Shondę Rhimes, która mówi o 12-miesięcznym przeskoku w czasie w "Chirurgach". Powód, dla którego zdecydowano się na taki zabieg, jest prosty: twórczyni serialu nie chciała, abyśmy musieli miesiącami oglądać Meredith jako niepocieszoną wdowę.

"Nie potrafiłam sobie wyobrazić świata, w którym Meredith przez miesiąc - albo nawet sześć miesięcy - miałaby nie być w stanie mówić czy oddychać. Musiało minąć trochę czasu, żeby ona była w stanie w ogóle normalnie rozmawiać z ludźmi" - tłumaczy Rhimes.

Meredith w 12. sezonie "Chirurgów" znów będzie samotna i choć na początku będzie to strasznie trudne, w końcu zacznie myśleć o rozpoczęciu życia na nowo i spotykaniu się z nowymi ludźmi.

ellen-pompeo345

REKLAMA