10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Agentka Carter" (Fot. ABC)

"Agentka Carter" (Fot. ABC)

Wiadomo, kto będzie nowym szefem w "Agentce Carter". Oglądalność "Mr. Robot" wciąż słaba. Diggle w kostiumie w 4. sezonie "Arrow". A oprócz tego "Bloodline", "Z Archiwum X", "Kości" i inne.

1. Wiadomo, kto będzie nowym szefem w "Agentce Carter". Ruszyły zdjęcia do 2. sezonu "Agentki Carter", Marvel zdradził, że nowym szefem głównej bohaterki będzie agent Sousa.

2. Oglądalność "Mr. Robot" wciąż słaba. Zaledwie 1,2 mln Amerykanów (przy współczynniku 0,5) obejrzało finał "Mr. Robot". To oznacza, że w porównaniu z poprzednim odcinkiem (1,32 mln) oglądalność spadła.

3. Mahershala Ali w serialu "Luke Cage". Mahershala Ali, czyli Remy z "House of Cards", pojawi się w nowym serialu Marvela jako Cornell "Cottonmouth" Stokes, złoczyńca, który jest właścicielem klubu w Harlemie.

4. Diggle w kostiumie w 4. sezonie "Arrow". CW wypuściło pierwsze zdjęcie, które pokazuje, jak Diggle będzie ukrywał przed światem swoją tożsamość.

diggle-467

5. Stephen Rider w "Daredevilu". Stephen Rider pojawi się w 2. sezonie "Daredevila" w roli Blake'a Towera, prokuratora, który pomaga głównemu bohaterowi zdobywać informacje na temat kryminalistów.

6. Andrea Riseborough w stałej obsadzie "Bloodline". Andrea Riseborough, którą możecie kojarzyć z "Birdmana", dostała rolę Evangeline, kobiety z przeszłości Danny'ego, która pojawi się u Rayburnów.

7. Zdjęcia obsady "Law and Order: SVU" na nowy sezon. Przed nami już 17. sezon "Law and Order: SVU", tutaj znajdziecie zdjęcia.8. "Rush" w TVN7. 6 września o godz. 22:55 wystartuje w TVN7 serial "Rush".

9. Tak wygląda Kim Raver w "Kościach". Kim Raver zagra w "Kościach" agentkę FBI. Twórcy mówią, że wątek z nią związany będzie się oglądało jak prawdziwy thriller, podobny do "24 godzin".

raver456

10. Zakończyły się zdjęcia do nowego sezonu "Z Archiwum X". Do zobaczenia 24 stycznia.

REKLAMA