7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Good Wife" (Fot. CBS)

"The Good Wife" (Fot. CBS)

Spoilery na temat Cary'ego z "Żony idealnej". Cary Fukunaga odcina się od 2. sezonu "Detektywa". Rutina Wesley prezentuje się świetnie jako twarda policjantka w "Arrow". A oprócz tego "Castle", "Imperium", "Fuller House", "Heroes Reborn".

1. Cary z "Żony idealnej" wreszcie będzie miał łatwiej. Wśród spoilerów podanych przez TVLine znajduje się ciekawa informacja na temat Cary'ego z "Żony idealnej", który ma za sobą ciężki sezon. Jego wątek stanie się teraz raczej zabawny - jak mówi producent serialu Robert King, Cary przez sześć lat serialu musiał ciągle o coś walczyć. Teraz wreszcie ma pewną pozycję, w wieku 34 lat jest partnerem w trzeciej co do wielkości kancelarii w Chicago. Ale to też stanie się źródłem kłopotów, bo Cary nie jest przyzwyczajony do tego, że nie musi walczyć, i lepiej czuje się w towarzystwie młodszych osób. Teraz znajdzie się pomiędzy ludźmi, którzy są ponad nim, i tymi, którzy zajmują pozycję niższą od niego. Matt Czuchry będzie miał okazję pokazać umiejętności komediowe.

2. Kelly Rowan w "Castle". Kelly Rowan z "The O.C." pojawi się w "Castle" w roli pani dziekan prestiżowego uniwersytetu.

3. Cary Fukunaga odcina się od 2. sezonu "Detektywa". Cary Fukunaga był w ekipie producentów 2. sezonu "Detektywa", ale zapewnia, że nie miał z nim nic wspólnego. "Moje zaangażowanie w 2. sezon zależało od reszty ekipy. Powiedziałem, żeby dali znać, jeśli będą mnie potrzebowali. Okazało się, że mnie nie potrzebowali" - mówi reżyser, dodając, że taki plan był od początku, on miał zrobić tylko 1. sezon.

4. Rutina Wesley jako twarda policjantka w "Arrow". Zdjęcie opublikowała reżyserka serialu.

5. Zdjęcia obsady "Heroes Reborn". Do obejrzenia tutaj.

6. Logo "Fuller House" bardzo podobne do oryginału. Serial pojawi się w 2016 roku na Netfliksie.

fuller-house456

7. Dwa utwory z nowego sezonu "Empire". Opublikowano pierwsze utwory z 2. sezonu "Empire", autorami są Pitbull i Ne-Yo.

REKLAMA