7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Good Wife" (Fot. CBS)

"The Good Wife" (Fot. CBS)

Spoilery na temat Cary'ego z "Żony idealnej". Cary Fukunaga odcina się od 2. sezonu "Detektywa". Rutina Wesley prezentuje się świetnie jako twarda policjantka w "Arrow". A oprócz tego "Castle", "Imperium", "Fuller House", "Heroes Reborn".

1. Cary z "Żony idealnej" wreszcie będzie miał łatwiej. Wśród spoilerów podanych przez TVLine znajduje się ciekawa informacja na temat Cary'ego z "Żony idealnej", który ma za sobą ciężki sezon. Jego wątek stanie się teraz raczej zabawny - jak mówi producent serialu Robert King, Cary przez sześć lat serialu musiał ciągle o coś walczyć. Teraz wreszcie ma pewną pozycję, w wieku 34 lat jest partnerem w trzeciej co do wielkości kancelarii w Chicago. Ale to też stanie się źródłem kłopotów, bo Cary nie jest przyzwyczajony do tego, że nie musi walczyć, i lepiej czuje się w towarzystwie młodszych osób. Teraz znajdzie się pomiędzy ludźmi, którzy są ponad nim, i tymi, którzy zajmują pozycję niższą od niego. Matt Czuchry będzie miał okazję pokazać umiejętności komediowe.

2. Kelly Rowan w "Castle". Kelly Rowan z "The O.C." pojawi się w "Castle" w roli pani dziekan prestiżowego uniwersytetu.

3. Cary Fukunaga odcina się od 2. sezonu "Detektywa". Cary Fukunaga był w ekipie producentów 2. sezonu "Detektywa", ale zapewnia, że nie miał z nim nic wspólnego. "Moje zaangażowanie w 2. sezon zależało od reszty ekipy. Powiedziałem, żeby dali znać, jeśli będą mnie potrzebowali. Okazało się, że mnie nie potrzebowali" - mówi reżyser, dodając, że taki plan był od początku, on miał zrobić tylko 1. sezon.

4. Rutina Wesley jako twarda policjantka w "Arrow". Zdjęcie opublikowała reżyserka serialu.

5. Zdjęcia obsady "Heroes Reborn". Do obejrzenia tutaj.

6. Logo "Fuller House" bardzo podobne do oryginału. Serial pojawi się w 2016 roku na Netfliksie.

fuller-house456

7. Dwa utwory z nowego sezonu "Empire". Opublikowano pierwsze utwory z 2. sezonu "Empire", autorami są Pitbull i Ne-Yo.

 • lester

  żadnego podsumowania serialu hannibal po finale? :) już tydzień minął

 • Ewakuacja

  Do komentujących: znacie jakiś inny portal o serialach, najchętniej taki, na którym nie produkuje się ton pustych newsów o braku sympatii do nieznanych marionetek przed premierą ich serialu, tylko publikuje takie mało popularne, nieco trącące myszką już teksty, jak, bo ja wiem... recenzje seriali? Rozpaczliwie szukam alternatywy dla Serialowej, która stoczyła się już chyba poniżej poziomu mułu...

  • Marta

   Może spróbuj użyć Google zamiast obrażać wszystkich dookoła.