8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

M. Night Shyamalan mówi, że jest szansa na więcej "Wayward Pines". NBC zamawia komedię twórców "Parks and Recreation". Benedict Cumberbatch chciał odrzucić "Sherlocka". A oprócz tego "Fargo", "Once Upon a Time", "Scream Queens" i inne.

1. Więcej "Wayward Pines"? Jest na to szansa. M. Night Shyamalan mówi, że zastanawia się nad zrobieniem 2. sezonu "Wayward Pines", bo jego zdaniem tę historię warto kontynuować. FOX na razie nie podjął żadnej decyzji w sprawie serialu, ale podczas TCA Press Tour padła sugestia, że jedyne, na co czeka stacja, to pomysł na 2. sezon.

2. NBC zamawia komedię twórców "Parks and Recreation". Serial opowiadać będzie o małżeństwie osób różnych ras, których życie zmienia się po przeprowadzce do Missouri.

3. Benedict Cumberbatch mówi, że chciał odrzucić "Sherlocka". Benedict Cumberbatch chciał odrzucić "populistyczną rolę" Sherlocka Holmesa. Dał się przekonać, kiedy się zorientował, że serial tworzą dwaj świetni scenarzyści - Steven Moffat i Mark Gatiss.

4. Królowa Elżbieta ogląda "Downton Abbey". Królowa Elżbieta ogląda "Downton Abbey" i uwielbia wytykać pomyłki historyczne twórcom serialu.

5. Merida Waleczna na plakacie promującym "Once Upon a Time".

merida-once-upon-a-time356

6. Zdjęcia z pierwszych odcinków "Scream Queens". Tutaj znajdziecie zdjęcia z dwóch pierwszych odcinków "Scream Queens".

7. Muppety na nowych zdjęciach promocyjnych. Do obejrzenia tutaj.

8. Pierwsze oficjalne zdjęcie z 2. sezonu "Fargo".

fargo-s02-345

REKLAMA