Konkurs z "Lutherem". Do wygrania DVD i gadżety

Dziś wieczorem w Stopklatce TV możecie obejrzeć pierwszy odcinek serialu "Luther", a my Was zapraszamy do udziału konkursie. Do wygrania są atrakcyjne zestawy nagród, na które składają się m.in. seriale "Luther" i "Sherlock" na DVD oraz e-booki "Luther: odcinek zero".

Od 10 września w każdy czwartek o godz. 20:00 na antenie Stopklatki TV gościć będzie "Luther", a my z tej okazji zapraszamy Was do udziału w konkursie, w którym rozdajemy 3 paczki wypełnione atrakcyjnymi nagrodami. W skład każdej z nich wchodzi zestaw DVD ("Luther" albo "Sherlock" i dokument BBC Earth), e-book "Luther: odcinek zero", filmowa czekolada Stopklatki TV i pendrive.

Zadanie konkursowe jest bardzo proste: Wyobraź sobie, że jesteś detektywem, który jeszcze nigdy nie poniósł porażki. Wymyśl 5 zasad, których bezwzględnie trzymasz się podczas każdego śledztwa. Tradycyjnie docenimy najbardziej oryginalne, najzabawniejsze i najciekawsze wypowiedzi. Nagrody otrzymają 3 osoby, których odpowiedzi spodobają nam się najbardziej.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres redakcja@serialowa.pl do 20 września 2015 roku, do godz. 23:59. W tytułach maili umieszczajcie "Konkurs Luther". Regulamin konkursu jest dostępny tutaj. Pamiętajcie o podaniu imienia, nazwiska oraz adresu kontaktowego.

stopklatka-luther-konkurs-nagrody

REKLAMA