8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Pretty Little Liars" (Fot. ABC Family)

"Pretty Little Liars" (Fot. ABC Family)

"Pretty Little Liars" będzie mieć odświeżoną czołówkę po powrocie. Aktor z "Downton Abbey" dostał rolę w "Grze o tron". Josh Groban będzie romansować ze świnką Piggy. Meghan Ory powróci w "Once Upon a Time". A oprócz tego "Nashville", "Chicago Med", "Castle", "The Player".

1. Richard E. Grant w "Grze o tron". Richard E. Grant z "Downton Abbey" dostał tajemniczą rolę w "Grze o tron". Nie podano żadnych szczegółów - nie wiadomo nawet, czy aktor wcieli się w kogoś znanego z książek, czy może w jakąś zupełnie nową postać.

2. Josh Groban w "The Muppets". W "The Muppets" pojawi się Josh Groban w roli nowego chłopaka świnki Piggy.

3. Marlyne Barrett w "Chicago Med". Znana z "The Wire" Marlyne Barrett dostała rolę w "Chicago Med". Będzie grała wyrazistą postać Maggie, która potrafi walczyć i robić mnóstwo rzeczy naraz.

4. "Pretty Little Liars" odświeży czołówkę. Twórczyni "Pretty Little Liars" obiecuje, że kłamczuchy wrócą w styczniu z odświeżoną czołówką. Co się zmieni? Teraz kiedy dziewczyny stoją nad trumną, tylko Aria przykłada palec do ust w geście nakazującym milczenie. W nowej wersji każda z dziewczyn zrobi taki gest. O większych zmianach na razie nic się nie mówi, ale TVLine sugeruje, że być może Sasha Pieterse - czyli serialowa Alison - też powinna być uwzględniona w nowej czołówce. Na pewno nie zmieni się jedno - utwór "Secret" pozostanie piosenką przewodnią serialu.

5. Zdjęcia z pilota "The Player". Pełna galeria tutaj.

6. Meghan Ory powróci w "Once Upon a Time". Meghan Ory, którą ostatnio widzieliśmy w "Once Upon a Time" w finale 3. sezonu, pojawi się w serialu ponownie i zostanie przynajmniej na kilka odcinków.

7. Steven Tyler na zdjęciach z powrotu "Nashville". Lider Aerosmith pojawi się w premierze 4. sezonu serialu, by wykonać "Crazy" w duecie z Juliette. Więcej zdjęć znajdziecie tutaj.

STEVEN TYLER, HAYDEN PANETTIERE

8. Zdjęcie z premiery 8. sezonu "Castle".

fall-preview-castle

REKLAMA