10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Awanse w obsadzie "The Walking Dead" i atrakcyjny konkurs polskiego FOX-a dla fanów serialu. "Preacher" zamówiony przez AMC. Zmiany na planie "Chirurgów". A oprócz tego "Pozostawieni", "Luke Cage", "Sons of Anarchy" i inne.

1. Awanse w obsadzie "The Walking Dead". Tovah Feldshuh (Deanna Monroe), Alexandra Breckenridge (Jessie Anderson) i Austin Nichols (Spencer Monroe) zostali awansowani do stałej obsady "The Walking Dead". Został też wypuszczony nowy baner promocyjny.

the-walking-dead4567

2. Atrakcyjny konkurs polskiego FOX-a dla fanów "The Walking Dead". 6. sezon "The Walking Dead" w polskim FOX-ie startuje 12 października o godz. 22:00. Ale macie szansę zobaczyć premierę serialu wcześniej, i to nie w Polsce, a w Nowym Jorku. FOX i Cyfrowy Polsat zapraszają do udziału w konkursie, w którym można wygrać podwójne zaproszenie na przedpremierowy pokaz "The Walking Dead" w Madison Square Garden w Nowym Jorku. Aby wziąć udział, musicie zalogować się w aplikacji konkursowej tutaj i udowodnić, że to akurat Wy zasługujecie na miano największego fana "The Walking Dead". Konkurs trwa do 21 września, nagrody - w tym plakat z autografami krwiożerczej obsady serialu oraz bluzy serialu - dostanie 30 osób.

3. Bohaterowie "Sons of Anarchy" mogą wrócić w spin-offie. Kurt Sutter mówi, że w spin-offie o klubie Majów mogą pojawiać się też inni bohaterowie "Sons of Anarchy".

4. Frank Whaley w serialu "Luke Cage". Frank Whaley dołączył do obsady "Luke'a Cage". Zagra detektywa Scarfe'a.

5. "Preacher" zamówiony przez AMC. AMC zamówiło pełny sezon serialu "Preacher", składający się z 10 odcinków. Premiera w połowie 2016 roku.

preacherposter

6. Zdjęcia obsady "Kości" na 11. sezon. Galerię znajdziecie tutaj.

7. Maisie Williams z "Gry o tron" założyła kanał na YouTube. Znajdziecie go tutaj.

8. "Luther" w Stopklatce TV dziś wieczorem. W czwartek 10 września startuje w Stopklatce TV "Luther", kolejne odcinki co tydzień o godz. 20:00. To debiut tego serialu w Polsce w telewizji ogólnodostępnej. Na razie możecie obejrzeć dotychczasowe 3 sezony, ale na tym nie koniec - Stopklatka TV planuje pokazać również 4. sezon "Luthera", jeszcze w tym roku. Dziś na Serialowej będzie konkurs związany z tą produkcją, a tymczasem polecamy 10 powodów, dla których warto zobaczyć "Luthera".

9. Zmiany na planie "Chirurgów". Zdemontowano dom Meredith i Dereka, na jego miejscu powstało laboratorium, w którym odbywają się lekcje anatomii.

greys-anatomy-02-600x400

10. Plakat promujący 2. sezon "The Leftovers".

the-leftovers-season-2

REKLAMA