No wreszcie! Zapowiedź 7. sezonu "The Good Wife"

"Żona idealna" (Fot. CBS)

"Żona idealna" (Fot. CBS)

"Żona idealna" powraca w tym roku trochę później niż zwykle, bo dopiero w październiku. Zobaczcie zapowiedź, w której obok dobrze znanych twarzy pojawia się m.in. Margo Martindale. Spoilery oczywiście!

W 7. sezonie "Żony idealnej" jedną z głównych atrakcji ma być kampania prezydencka. Peter Florrick zmierzy się w walce o nominację Demokratów z prawdziwą kandydatką tej partii, Hillary Clinton. Nie wiemy, jak to się skończy, ale wiemy, że Alicia wciąż obstaje przy swoim - to znaczy nie zamierza angażować się w kampanię męża.

Polityka nie interesuje już Alicii, ona właśnie zaczęła po raz kolejny od nowa i cieszy się, że po raz pierwszy w życiu nie musi przed nikim odpowiadać. Kiedy doradczyni grana przez Margo Martindale pyta ze zdziwieniem Alicię, czy sugeruje, że nie zamierza pomagać mężowi w kampanii, ta po prostu odpowiada: "Tak!". Mamy też w tym zwiastunie wściekłego Eli Golda, który chwilę potem sączy smoothie.

Na pewno w 7. sezonie "Żony idealnej" będziemy oglądać Michaela J. Foxa - i to jeszcze częściej niż do tej pory. Jego relacja z Alicią powinna stać się się jeszcze bardziej interesująca niż do tej pory.

Serial wraca 4 października, a oto 30 sekund, na które czekaliśmy całe lato.