8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Jane the Virgin" (Fot. CW)

"Jane the Virgin" (Fot. CW)

Spoilery z 2. sezonu "Jane the Virgin". Nowe "Z Archiwum X" z premierą na New York Comic-Conie. Siostra Cookie pojawi się w "Imperium". A oprócz tego "Supernatural", "Pamiętniki wampirów" i inne.

1. Spoilery z 2. sezonu "Jane the Virgin". W "Entertainment Weekly" znajdziecie mnóstwo spoilerów z 2. sezonu "Jane the Virgin". Przede wszystkim twórczyni zdradza, że Jane wyjdzie za mąż, ale oczywiście nie wiemy, czy za Michaela, czy Rafaela. Ba, może się pojawić jeszcze ktoś trzeci! Na pewno powróci Sin Rostro i oczywiście znów możemy spodziewać się tysiąca zwrotów akcji w tym wątku. Będzie trochę polityki - wiemy już, że Alba jest w USA nielegalnie, a teraz dowiemy się, jak to się stało i jakie to ma skutki dla niej i jej rodziny. Zobaczymy też, jak wychowuje się dwujęzyczne dziecko. Sporo zamieszania wprowadzą nowe postacie, jak była żona Rogelia, jego ojciec, brat przyrodni Rafaela czy pewna tajemnicza osoba z przeszłości Xo i Jane. Będzie się działo!

2. Nowe "Z Archiwum X" z premierą na New York Comic-Conie. Już za miesiąc pierwsi widzowie zobaczą nowy odcinek "Z Archiwum X". "My Struggle" zostanie pokazane 10 października na New York Comic-Conie.

3. Vivica A. Fox w "Imperium". Vivica A. Fox pojawi się w "Imperium" w roli starszej siostry Cookie, która będzie szukać u niej pomocy.

4. Zdjęcia z premiery 7. sezonu "Pamiętników wampirów". Galerię znajdziecie tutaj.

5. Zdjęcia obsady "How to Get Away with Murder" na 2. sezon. Do obejrzenia tutaj.

6. Teri Hatcher w "The Odd Couple". Teri Hatcher pojawi się gościnnie w "The Odd Couple". Zagra Charlotte, samotną matkę, z której nianią umawia się Oscar - dopóki nie dostrzega, że bardziej go interesuje właśnie Charlotte.

7. Nathalie Kelley w "Urban Cowboy". Znana z "UnReal" Nathalie Kelley dostała główną rolę kobiecą w serialowej wersji "Urban Cowboy".

8. Plakat promujący 11. sezon "Supernatural".

supernatural-season11-2345

REKLAMA