A tak wygląda George R.R. Martin jako zombi [foto]

George R.R. Martin (Fot. HBO)

George R.R. Martin (Fot. HBO)

Widzieliście już wszystko? No to zobaczcie jeszcze autora "Gry o tron" zrobionego na zombiaka. George R.R. Martin pojawi się w serialu "Z Nation".

George R.R. Martin dał się pożreć rekinowi w "Sharknado 3", a teraz wystąpi gościnnie w serialu "Z Nation". Zobaczymy go w 8. odcinku 2. sezonu, a "Entertainment Weekly" już ma zdjęcia. Widać na nich popularnego pisarza w pełnej charakteryzacji - jako zombi.

Ale żart nie sprowadza się do przebrania się za zombiaka. Martin na zdjęciach podpisuje swoją nową książkę "A Promise of Spring", co jest nawiązaniem do "A Dream of Spring", czyli planowanego tytułu siódmej (i prawdopodobnie ostatniej) powieści z cyklu "Pieśń Lodu i Ognia". Na razie jednak pisarz nie skończył jeszcze poprzedniej części "The Winds of Winter".

"Chciałem tylko udowodnić, że nawet w przypadku apokalipsy zombi moje książki wciąż będą wychodzić!" - powiedział George R.R. Martin o występie w "Z Nation". "EW" przybliża dość dokładnie okoliczności tego występu. Otóż autor "Pieśni Lodu i Ognia" będzie jednym z więźniów postaci o ksywce Collector. Kolekcjoner ów wyłapuje celebrytów, którzy zamienili się w zombi, i wykorzystuje w niecnych celach. Martin, przykuty do biurka, wreszcie nie ma wymówki, że brakuje mu czasu na pisanie książek.

martin01
martin02
martin03