10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Joey Lauren Adams w 12. sezonie "Chirurgów". Mary Elizabeth Winstead w "BrainDead" twórców "Żony idealnej". David Slade reżyserem i producentem "American Gods". A oprócz tego "Code Black", "The Originals", "Manhattan" i nie tylko.

1. Joey Lauren Adams w 12. sezonie "Chirurgów". Joey Lauren Adams pojawi się gościnnie w "Chirurgach" w roli rywalki Bailey (Chandra Wilson).

2. Mary Elizabeth Winstead w "BrainDead". Mary Elizabeth Winstead pojawi się w nowym serialu twórców "Żony idealnej", opowiadającym o epidemii kosmicznych zombi wśród waszyngtońskich polityków. Zagra córkę politycznej rodziny należącej do Partii Demokratycznej, która opuściła stolicę, aby tworzyć dokumenty filmowe. Teraz wraca, bo jej brat potrzebuje pomocy i odkrywa, że nie ma już rządu, a mózgi licznych polityków zostały pożarte przez kosmitów.

3. David Slade reżyserem i producentem "American Gods". David Slade będzie współtworzył "American Gods" z Bryanem Fullerem. Panowie współpracowali przy "Hannibalu".

4. Shiri Appleby w "Code Black". Znana ostatnio z "UnReal" Shiri Appleby pojawi się w "Code Black" gościnnie w roli byłej dziewczyny jednej z lekarek. Panie spotykają się ponownie, kiedy postać grana przez Appleby zostaje przyjęta do szpitala, bo jest w ciąży, i okazuje się, że ma raka.

5. Zdjęcia z powrotu "The Originals". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 1. odcinka 3. sezonu "The Originals", zatytułowanego "For the Next Millennium".

6. Patrick Schwarzenegger w "Scream Queens". Patrick Schwarzenegger dołączył do obsady "Scream Queens". Na razie nie zdradzono, kogo zagra.

7. "The Knick" w Polsce zaraz po premierze w USA. 2. sezon "The Knick" wróci w polskim Cinemax 17 października, kolejne odcinki w soboty o godz. 22.00.

8. "The Fosters" w Canal+. Canal+ Family rozpocznie emisję "The Fosters" w niedzielę 27 września.

9. Baner promujący 11. sezon "Kości".

bones4567

10. Plakaty promujące 2. sezon "Manhattanu.

manhattan-poster-1-403x600
manhattan-poster-2-403x600
manhattan-poster-3-403x600

REKLAMA