6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gra o tron" (Fot. HBO)

"Gra o tron" (Fot. HBO)

Rozdano Creative Arts Emmys, rządzi HBO i "Gra o tron". Frankie Muniz chciałby, aby wrócił "Zwariowany świat Malcolma". CW pokazało, jak wyglądają Hawkman i Hawkgirl w "Legends of Tomorrow". A oprócz tego "Chirurdzy", "How to Get Away with Murder" i nie tylko.

1. Rozdano Creative Arts Emmys, rządzi HBO i "Gra o tron". Rozdano Creative Arts Emmys, czyli nagrody Emmy za dźwięk, scenografię, casting czy makijaż, a także w mniej ważnych kategoriach aktorskich. Najwięcej nagród dostało HBO - 8 za "Grę o tron", 5 za film "Bessie" (w tym najlepszy film telewizyjny), a do tego za "Veepa", "The Jinx" (najlepszy dokument) i nie tylko. "Manhattan" otrzymał Emmy za czołówkę, a Reg E. Cathey ("House of Cards"), Margo Martindale ("The Americans"), Bradley Whitford ("Transparent") i Joan Cusack ("Shameless") nagrody dla najlepszych aktorów gościnnych.

2. Nowe odcinki "Zwariowanego świata Malcolma"? Frankie Muniz jest za! Nie ma na razie planów, by przywracać do telewizji "Zwariowany świat Malcolma", ale Frankie Muniz zdecydowanie nie miałby nic przeciwko.

3. Zdjęcia z powrotu "Chirurgów". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 1. odcinka 12. sezonu "Chirurgów", który nosi tytuł "Sledgehammer".

4. Zdjęcia z powrotu "How to Get Away with Murder". Tutaj zobaczycie foty z 1. odcinka 2. sezonu "How to Get Away with Murder" zatytułowanego "It's Time to Move On".

5. Tak wyglądają Hawkman i Hawkgirl w "Legends of Tomorrow". Zdjęcia do spin-offu "Arrow" i "The Flash" zaczęły się w tym tygodniu, premiera serialu w 2016 roku.

legends_hawkman_hawkgirl

6. Robert De Niro i Michelle Pfeiffer jako Bernie i Ruth Madoff. HBO ma w planach film "Wizard of Lies" opowiadający o przekrętach Madoffa. Tak oto wygląda para głównych bohaterów.

wizard-of-lies-full

REKLAMA