10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Essie Davis w obsadzie "Gry o tron". Richard Armitage i Michelle Forbes w nowym serialu szpiegowskim. "A Series of Unfortunate Events" ma już reżysera i showrunnera. A oprócz tego "Agenci T.A.R.C.Z.Y.", "Scream Queens", "The Walking Dead", "Sleepy Hollow", "American Crime" i inne.

1. Essie Davis w obsadzie "Gry o tron". Do obsady "Gry o tron" dołączyła australijska aktorka Essie Davis, znana m.in. z "Matriksa" czy oryginalnego "The Slap". Zagra członkinię trupy teatralnej, która wystawia w Braavos sztukę "Krwawa ręka", opowiadającą o wydarzeniach w Królewskiej Przystani. Postać grana przez Davis wcieli się w Cersei Lannister.

2. Richard Armitage i Michelle Forbes w nowym serialu szpiegowskim. Richard Armitage i Michelle Forbes zagrają agentów CIA w nowym serialu szpiegowskim, którego scenarzystą jest pisarz Olen Steinhauer.

3. Galeria zdjęć z 3. odcinka "Scream Queens". Odcinek nosi tytuł "Chainsaw", zdjęcia znajdziecie tutaj.

4. Zdjęcia z pilota "Quantico". Do obejrzenia tutaj.

5. Zdjęcie z powrotu "Agentów T.A.R.C.Z.Y.".

fall-preview-agents-of-shield

6. Christopher Stanley w "American Crime". Christopher Stanley z "Mad Men" dołączył do obsady 2. sezonu "American Crime". Zobaczymy go w roli biznesmena, który jest facetem postaci granej przez Felicity Huffman.

7. Zdjęcia z powrotu "iZombie". Tutaj zobaczycie foty z odcinka "Grumpy Old Liv", którym powróci "iZombie".

8. Zdjęcia z powrotu "Sleepy Hollow". 3. sezon "Sleepy Hollow" rozpocznie się odcinkiem "I, Witness", zdjęcia znajdziecie tutaj.

9. "A Series of Unfortunate Events" ma już reżysera i showrunnera. Barry Sonnenfeld będzie reżyserował nowy serial Netfliksa "A Series of Unfortunate Events", oparty na książkach Daniela Handlera. Produkcję poprowadzi Mark Hudis.

10. Rick i Morgan na nowym zdjęciu promocyjnym "The Walking Dead".

TWD_S6_Cast_Portrait_Rick_and_Morgan_FULL

REKLAMA