10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Jenna Coleman opuszcza "Doktora Who". Alfre Woodard oficjalnie w serialu "Luke Cage". NBC planuje remake "Hart to Hart" z parą gejów. A oprócz tego "The Flash", "Sleepy Hollow", "Reign" i inne.

1. Jenna Coleman opuszcza "Doktora Who". Tym razem naprawdę. Brytyjska prasa podaje, że Jenna Coleman odchodzi z "Doktora Who", by zagrać główną rolę w nowym serialu ITV "Victoria". 8-odcinkowy serial opowiadać będzie dzieje rządów królowej Wiktorii. Nie wiadomo, kto Jennę zastąpi, ale "The Telegraph" pisze, że nakręciła już ona swoje ostatnie sceny w "Doktorze Who".

2. Alfre Woodard oficjalnie w serialu "Luke Cage". Alfre Woodard zagra Mariah Dillard, lokalną polityk z Harlemu, która chce, aby coś się wreszcie zmieniło w dzielnicy, gdzie się wychowała. Nic jednak nie jest takie proste - życie Mariah komplikuje m.in. jej kuzyn Cornell "Cottonmouth" Stokes (Mahershala Ali).

3. NBC planuje remake "Hart to Hart". NBC chce stworzyć remake serialu "Hart to Hart" z 1979 roku. Bohaterami będzie tym razem para gejów, rozwiązujących razem zagadki kryminalne.

4. Jason Alexander w komedii "The Grinder". Jason Alexander z "Kronik Seinfelda" pojawi się w "The Grinder" w roli twórcy serialu, w którym przez lata grał główny bohater.

5. Plakat promujący 3. sezon "Reign".

REIGN

6. Bryan Cranston chętnie by zrobił nowe odcinki "Zwariowanego świata Malcolma". Bryan Cranston nie miałby nic przeciwko temu, by ponownie wskoczyć w ciuchy taty Malcolma. Temat ewentualnego powrotu "Zwariowanego świata Malcolma" pojawił się, bo napisał o tym Frankie Muniz na Twitterze. Oficjalnie nie ma żadnych planów, ale skoro Malcolm i jego tata są zgodni, to kto wie, co z tego wyjdzie.

8. Zdjęcia z powrotu "Czarnej listy". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 1. odcinka 3. sezonu "Czarnej listy", który nosi tytuł "The Troll Farmer".

9. Nina Tassler odchodzi z CBS po 18 latach. Nina Tassler, która przez lata odpowiadała za rozrywkę w CBS, ma odejść ze stanowiska.

9. Plakat na 3. sezon "Sleepy Hollow".

sleepy-hollow-season-3-art

10. Nowy plakat na 2. sezon "The Flash".

the-flash3456

REKLAMA