10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

Xander Berkeley w obsadzie "The Walking Dead". James Faulkner w "Grze o tron". Nowy romans w "Castle". A oprócz tego "Chirurdzy", "The Knick" i inne seriale.

1. Xander Berkeley w "The Walking Dead". Znany m.in. z "24 godzin" Xander Berkeley dostał dużą rolę w "The Walking Dead". Na razie nie zdradzono, co to za rola, TVLine pisze tylko, że nie będzie to Negan. W galerii w TVLine znajdziecie też sporo zdjęć z 6. sezonu. Z kolei tutaj obejrzycie zdjęcia obsady na nowy sezon.

2. Nowy romans w "Castle". Fani "Castle" bali się, że nowa postać, Haley Shipton, może zaszkodzić związkowi Ricka i Kate. Ale scenarzyści mają inny plan - Haley spodoba się Esposito, który szybko zauważy, jaka ona jest ładna i urocza. Pojawiły się też zdjęcia z drugiej części odcinka otwierającego 8. sezon, znajdziecie je tutaj.

3. Powstanie kolejny spin-off "Law and Order". NBC planuje nowy, dość nietypowy spin-off "Law and Order" - to znaczy reality show o jurorach "Law & Order: You the Jury".

4. Zdjęcia z 2. odcinka "Blindspot". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 2. odcinka "Blindspot", który nosi tytuł "A Stray Howl".

5. Bob Odenkirk i David Cross w listopadzie na Netfliksie. Nowy serial twórców "Mr. Show" nazywa się "W/ Bob & David", premiera 13 listopada.

6. Emilia Clarke wyjaśnia, że nie jest całkiem przeciwna scenom seksu. Wypowiedź Emilii Clarke o niepotrzebnych, mało subtelnych scenach seksu w TV odbiła się szerokim echem. Dziś tłumaczy, że była to wypowiedź wyrwana z kontekstu. Jeśli scena seksu ma sens z fabularnego punktu widzenia, ona nie ma nic przeciwko temu, by ją w serialu umieścić. "Czasem bezpośrednie sceny są potrzebne i mają sens dla postaci/fabuły - jak w Westeros" - wyjaśniła aktorka.

7. Przeciętna oglądalność "The Bastard Executioner". Pilot nowego serialu Kurta Suttera przyciągnął przed telewizory 2,1 mln widzów (demo 0,8).

8. James Faulkner w "Grze o tron". Znany m.in. z "Downton Abbey" James Faulkner zagra Randylla Tarly'ego, surowego i nieprzyjemnego ojca Sama.

9. Ellen Pompeo na plakacie "Chirurgów".

greys456

10. Plakaty na 2. sezon "The Knick". Całą serię znajdziecie w galerii tutaj.

knick01
knick02
knick03

REKLAMA