8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"New Girl" (Fot. FOX)

"New Girl" (Fot. FOX)

Megan Fox w 5. sezonie "New Girl". Powstanie serialowy prequel "Uprowadzonej". Marvel i Netflix potwierdzają obsadę "Luke'a Cage'a". A oprócz tego "Daredevil", "Agenci T.A.R.C.Z.Y.", "Imperium" i nie tylko.

1. Megan Fox w 5. sezonie "New Girl". Megan Fox pojawi się w 5. sezonie "New Girl", by pomóc wypełnić lukę po Zooey Deschanel, która jest na urlopie macierzyńskim. Zagra Reagan, dziewczynę, która przyjechała do miasta z powodów biznesowych i tymczasowo wynajmuje pokój Jess. Po raz pierwszy zobaczymy ją w 6. odcinku. Zooey Deschanel nakręciła wcześniej 5 odcinków, ale w sierpniu urodziła córkę i miała w związku z tym przerwę. Stąd jeszcze nowsza dziewczyna - Megan Fox. Serial ma wrócić w styczniu.

2. Powstanie serialowy prequel "Uprowadzonej". NBC zamówiło od razu pełny sezon serialu "Taken", prequel filmu z Liamem Neesonem. Zobaczymy w nim młodego Bryana Millsa, ale co ciekawe akcja będzie dziać się teraz, a nie kilkanaście czy kilkadziesiąt lat wcześniej.

3. Marvel i Netflix potwierdzają obsadę "Luke'a Cage'a". Simone Missick zagra Misty Knight, policjantkę z Harlemu, która jest zdeterminowana odkryć prawdę nt. Luke'a Cage'a. Theo Rossi zagra Shades, bezwzględnego kryminalistę z przeszłości Cage'a. Frank Whaley wcieli się w Rafaela Scarfe'a, detektywa z Harlemu, który jest partnerem Misty. W serialu pojawi się także Rosario Dawson w roli znanej z "Daredevila" Claire.

4. Plakat na 3. sezon "Agentów T.A.R.C.Z.Y.".

agents-01-435

5. Funkmaster Flex w 2. sezonie "Imperium". Funkmaster Flex pojawi się w roli samego siebie w 8. odcinku.

6. Amy Poehler tworzy kolejny pilot dla NBC. Amy Poehler i Charlie Grandy, scenarzysta "The Mindy Project", tworzą pilot komedii "Dumb Prince" o księciu, który zamienia w chaos życie rodziny królewskiej.

7. Scott Glenn wróci w 2. sezonie "Daredevila". Scott Glenn pojawi się ponownie w "Daredevilu" jako Stick. Tym razem zobaczymy go w trzech odcinkach.

8. A w "Once Upon a Time" wróci Mulan. Mulan ostatnio widzieliśmy w 3. sezonie, teraz powróci i na dodatek pojawi się przynajmniej w kilku odcinkach.

REKLAMA