8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Amanda Seyfried przeprowadza się do Twin Peaks. Anjelica Huston pojawi się w 2. sezonie "Transparent". Of Monsters and Men zagra w "Grze o tron". A oprócz tego "Doktor Who", "Once Upon a Time" i inne.

1. Amanda Seyfried przeprowadza się do Twin Peaks. Amanda Seyfried dostała ważną rolę w nowym sezonie "Twin Peaks". Szczegóły na razie trzymane są w tajemnicy. Dla aktorki to pierwsza duża telewizyjna rola od czasów "Big Love".

2. Anjelica Huston w 2. sezonie "Transparent". Anjelica Huston pojawi się w "Transparent", szczegółów roli na razie nie znamy.

3. Homoseksualny romans w "Once Upon a Time". Twórcy "Once Upon a Time" zdradzili, że zobaczymy w serialu homoseksualny romans. Romansować prawdopodobnie będą Mulan i Aurora, choć możliwe, że chodzi o któreś z nowych postaci (np. rycerzy króla Artura).

4. Plakat na powrót "Doktora Who". Odcinek nosi tytuł "The Magician's Apprentice", plakat stworzył Stuart Manning dla "Radio Timesa".

doctor-who-magiciansw3456

5. Oficjalnie: Jenna Coleman odchodzi z "Doktora Who". Potwierdzono także, że Jenna będzie grać królową Wiktorię w nowym serialu ITV. Zdjęcia ruszają już w październiku.

6. Of Monsters and Men w "Grze o tron". Grupa Of Monsters and Men pojawi się w 6. sezonie "Gry o tron".

7. Serialowe nowości w Canal+ Seriale. 10 października w Canal+ Seriale zadebiutuje "Quantico", z kolei 13 października - "Grandfathered".

8. Michelle Obama pojawi się w "The Late Show". Stephen Colbert ma samych ciekawych gości tej jesieni. W programie 28 września pojawi się Michelle Obama.

REKLAMA