10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

W "Grze o tron" zobaczymy całą rodzinę Sama. Charles Mesure pojawi się gościnnie w "Castle". Leonardo DiCaprio producentem serialu o mafii. A oprócz tego "Scream Queens", "Supergirl", "Skandal", "The Flash" i inne seriale.

1. W "Grze o tron" zobaczymy całą rodzinę Sama. James Faulkner zagra Randylla Tarly'ego, ojca Sama. Samantha Spiro wcieli się w jego matkę, Melessę, z kolei Rebeccę Benson zobaczymy w roli jego siostry, która ma na imię Talla. Jest jeszcze brat, Dickon, którego zagra Freddie Stroma.

2. Charles Mesure pojawi się gościnnie w "Castle". Charles Mesure, który ostatnio grał w "Once Upon a Time", pojawi się gościnnie w "Castle" w roli faceta, który zajmuje się transportem cennych przedmiotów.

3. Alan Thicke i Julia Duffy w "Scream Queens". Zagrają państwa Radwell, rodziców postaci Patricka Schwarzennegera.

4. Foty z powrotu "The Flash". "The Flash" powróci odcinkiem "The Man Who Saved Central City", tutaj znajdziecie zdjęcia i trochę spoilerów.

5. Tak prezentuje się Red Tornado w "Supergirl". Iddo Goldberg w "Supergirl" gra jednocześnie doktora T.O. Morrowa i androida Red Tornado, który wygląda właśnie tak:

supergirl-red-tornado

6. Zdjęcia z pilota "Heroes Reborn". Odcinek nosi tytuł "Brave New World", zdjęcia znajdziecie tutaj.

7. Leonardo DiCaprio producentem serialu o mafii. Showtime zamówił pilot serialu, którego akcja dzieje się na Brooklynie w latach 80. Serial opowiadać będzie o wieloletniej relacji niestabilnego przywódcy mafii i agenta federalnego, którzy ciągle naruszają zasady obowiązujące w ich organizacjach. Serial tworzą producenci "Raya Donovana" Bryan Zuriff i Brett Johnson, w ekipie jest także Leonardo DiCaprio.

8. Galeria zdjęć z pilota "The Muppets". Odcinek nosi tytuł "Pig Girls Don't Cry", zdjęcia znajdziecie tutaj.

9. Zdjęcia z finału 3. sezonu "Masters of Sex". Do obejrzenia tutaj.

10. Zdjęcia z powrotu "Skandalu". Serię zdjęć znajdziecie tutaj, pojawił się również nowy plakat.

skandal3456

REKLAMA