Wasze hity i kity lata 2015. Które seriale wygrały?

1 2

KITY LATA 2015

"Detektyw" (Fot. HBO)

"Detektyw" (Fot. HBO)


Tu też bez zaskoczeń: "Detektyw" zebrał prawie trzy razy tyle głosów co drugie w zestawieniu "Pod kopułą". Dostało się też "Masters of Sex", które jeszcze dwa lata temu pojawiało się na zupełnie innych listach.

1. "Detektyw"

Slippin' Jimmy: Z bólem serca, ale jednak... Oglądałem go z nastawieniem, że jest to zupełnie inny tytuł niż pierwszy sezon - po ukończeniu mogę stwierdzić, że gdyby serial faktycznie miał inny tytuł, to poddałbym się gdzieś tak po 3. odcinku. No ale to "True Detective", tak więc zapominam co złe i czekam na 3. sezon.

2. "Pod kopułą"

Mati: Ten serial powinien się skończyć na pierwszym sezonie. Drugi jeszcze jakoś strawiłem, ale na to, co działo się w trzecim sezonie, szkoda słów. Fantazja za bardzo poniosła scenarzystów i nie wiedzieli, co mają robić dalej, więc to skończyli.

3. "Masters of Sex"

pumpkinlatteaddict: Z bólem serca (bo kocham aktorów, główną oś serialu i stylistykę) muszę przyznać, że "MoS" poszło w tym sezonie o wiele oczek w dół. Scenarzyści przyjęli zły fokus i cała (wspaniała!) otoczka nie była w stanie uratować nędznej fabuły.

4. "Aquarius"

ROB-i: Tak się dzieje, gdy czekasz na hit roku, a dostajesz...

5. "Falling Skies"

Meg: Od jakiegoś czasu widać było zjazd po równi pochyłej, a ostatnie odcinki tylko to potwierdziły. Nagromadzenie nic nie wnoszących rozmów, bezsensownych zwrotów akcji i wprowadzanie postaci po to, żeby je za chwilę zabić, było absurdalne. Pozostaje cieszyć się, że to już koniec.

1 2
REKLAMA