Emmy 2015: Oto, komu Wy byście wręczyli nagrody

Już za kilka godzin wszystko będzie jasne, a tymczasem my podsumowujemy krótką ankietę, którą zrobiliśmy na Serialowej. Oto Wasze typy w dwóch najważniejszych kategoriach.

Wczoraj przedstawiłam moje typy dotyczące tegorocznych nagród Emmy, a do tego była krótka ankieta, w której mogliście brać udział. Głosowanie już się zakończyło, a oto Wasze typy. W kategorii "Najlepszy serial dramatyczny" zwyciężyło "Mad Men" przed "Orange Is the New Black" - przy czym różnica między nimi wynosi zaledwie kilka głosów. Dalej mamy "Better Call Saul" i kolejne seriale. "Downton Abbey" dostało najmniej głosów.

1. "Mad Men"
2. Orange Is the New Black"
3. "Better Call Saul"
4. "Gra o tron"
5. "Homeland"
6. "House of Cards"
7. "Downton Abbey"

W przypadku seriali komediowych sytuacja wygląda podobnie. "Dolina Krzemowa" jest na pierwszym miejscu, ale "Parks and Recreation" depcze jej po piętach. Dalej mamy "Transparent" i "Unbreakable Kimmy Schmidt".

1. "Dolina Krzemowa"
2. "Parks and Recreation"
3. "Transparent"
4. "Unbreakable Kimmy Schmidt"
5. "Modern Family"
6. "Veep"
7. "Louie"

Ja i tak wciąż stawiam na "Transparent", a czy udało nam się trafić, okaże się już wkrótce. Serialowa jak zwykle rozdanie Emmy prześpi, bo jesteśmy za starzy, żeby zarywać noce. Ale planujemy pobudkę o świcie i szybkie nadrobienie zaległości. Zapraszamy!

REKLAMA