8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Emmy 2015: HBO bije rekordy. Twórca "Veepa" nie zmienia swojej decyzji o odejściu, mimo że jego serial został właśnie obsypany nagrodami. Vanessa Williams pojawi się w "Żonie idealnej". A oprócz tego "Portlandia", "Agenci T.A.R.C.Z.Y.", "Jane the Virgin" i... "Forever" (które niestety już nie wróci).

1. Emmy 2015: HBO bije rekordy. Rozdano nagrody Emmy, HBO triumfowało niemal w każdej kategorii. "Gra o tron" pobiła rekord - zdobyła aż 12 statuetek podczas jednej gali. Ale na tym nie koniec. Po raz pierwszy od 2002 roku jedna stacja telewizyjna dostała Emmy za najlepszy serial komediowy i dramatyczny. Wtedy było to NBC, nagrodzone za "Przyjaciół" i "The West Wing". Jak widać, czasy mocno się zmieniły.

2. A twórca "Veepa" wciąż odchodzi. "Modern Family" w tym roku zostało pokonane przez "Veepa", ale to nie znaczy, że Armando Iannucci zmieni swoją decyzję. Twórca serialu i tak zamierza opuścić ekipę "Veepa", bo jego zdaniem po prostu przyszedł już na to czas. "Każdy serial może tylko zyskać, kiedy przychodzi nowa energia, nowe nazwiska i nowe pomysły. Nie ma lepszego momentu, żeby to zrobić. Wydaje mi się to właściwe" - powiedział Iannucci.

3. Vanessa Williams pojawi się w "Żonie idealnej". Michael Ausiello nawet na czerwonym dywanie poluje na newsy. I oto efekt: Alan Cumming powiedział w rozmowie z TVLine, że Eli Gold spotka na swojej drodze nową miłość, a będzie nią Vanessa Williams.

4. "Portlandia" będzie mieć 8 sezonów. Taki plan mają twórcy: "Portlandia" zakończy się po 8. sezonie.

5. Co by się wydarzyło w 2. sezonie "Forever"? Matt Miller, twórca skasowanego "Forever", odpowiedział na kilka pytań o 2. sezon, który niestety nie powstanie. Henry prawdopodobnie zawsze pozostałby nieśmiertelny, a o jego "chorobie" pierwszy by się dowiedział Lucas. Poza tym poznalibyśmy biologiczne dzieci Henry'ego i dużo by się działo pomiędzy nim a Jo. Prędzej czy później ta dwójka na pewno stałaby się parą.

6. Zdjęcia z powrotu "Demonów Da Vinci". Tutaj zobaczycie zdjęcia z 6 nowych odcinków "Demonów Da Vinci".

7. Zdjęcia obsady "Jane the Virgin" na 2. sezon. Galerię znajdziecie tutaj.

8. Zdjęcia obsady "Agentów T.A.R.C.Z.Y." na 3. sezon. Do obejrzenia tutaj.

140342_GROUP_01

REKLAMA