8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Downton Abbey" (Fot. ITV)

"Downton Abbey" (Fot. ITV)

Najsłabsze otwarcie w historii "Downton Abbey". Najgorszą oglądalność w historii miała także gala rozdania Emmy. Frances McDormand chętnie zrobiłaby sequel "Olive Kitteridge". A oprócz tego "Pamiętniki wampirów", "Once Upon a Time", "Fear The Walking Dead".

1. Najsłabsze otwarcie w historii "Downton Abbey". W niedzielę wróciło "Downton Abbey", powrót oglądało 7,6 mln Brytyjczyków. To najsłabsze otwarcie sezonu w historii - nawet pilot w 2010 roku był oglądany przez 7,7 mln widzów.

2. Emmy 2015: tak prezentowały się gwiazdy. Tutaj znajdziecie mnóstwo zdjęć kreacji z gali Emmy - co ciekawe, kilka pań przyszło w spodniach (m.in. Tatiana Maslany i Sophie Turner).

3. Kto nowym chłopakiem Bonnie z "Pamiętników wampirów"? Kat Graham zdradziła, że Bonnie będzie mieć nowego chłopaka w 7. sezonie i że dla niej samej to było spore zaskoczenie, kiedy dowiedziała się, kto nim będzie. Ma to być ktoś, kogo wszyscy znają i lubią - ale nie Matt Donovan.

4. Jeszcze jeden plakat na 5. sezon "Once Upon a Time".

once456

5. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Fear The Walking Dead". Kolejny odcinek nosi tytuł "Cobalt", tutaj znajdziecie zdjęcia.

6. Najsłabsza w historii oglądalność gali rozdania Emmy. 11,9 mln/3,6 - taką oglądalność miała gala rozdania nagród Emmy w tym roku. To najsłabszy wynik w historii.

7. Więcej "Olive Kitteridge"? Frances McDormand jest za! Frances McDormand zasugerowała, że nie miałaby nic przeciwko zrobieniu sequela "Olive Kitteridge", jeśli tylko publiczność poprze ten pomysł w social media.

8. Czemu Emilii Clarke nie było na gali rozdania Emmy? Ekipa "Gry o tron" prezentowała się na scenie znakomicie, ale jednej ważnej osoby brakowało. Emilia Clarke nie pojawiła się w Los Angeles, bo akurat kręci kolejny sezon w Hiszpanii i najwyraźniej nie mogła się wyrwać.

REKLAMA