7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Minority Report" (Fot. FOX)

"Minority Report" (Fot. FOX)

Fatalna oglądalność "Minority Report". Amerykańscy konserwatyści ostrzegają przed perwersyjnymi Muppetami. Brytyjska rzeczywistość prawie jak "Black Mirror". A oprócz tego "Heroes Reborn", "American Horror Story: Hotel", "Prawo i porządek".

1. Fatalna oglądalność "Minority Report". Serialowa kontynuacja kultowego filmu jest pierwszym kandydatem do skasowania - pilot miał oglądalność 3,1 mln/1,1. Bardzo dobrze wypadł emitowany w NBC po "The Voice" "Blindspot" - 10,61 mln/3,1. Serial pokonał i "NCIS: Los Angeles", i coraz słabsze "Castle" (6,84 mln/1,2). Niezły debiut po "The Big Bang Theory" zaliczyło "Life in Pieces" (11,28 mln/2,6). A jeśli jesteście ciekawi, kto wygrywa pojedynek "TBBT" i "The Voice", odpowiedź brzmi: oczywiście "TBTT", które nawet w poniedziałek wypada rekordowo.

2. Amerykańscy konserwatyści ostrzegają przed perwersyjnymi Muppetami. Jeśli planujecie oglądać "The Muppets", to wiedzcie, że spłoniecie za to w piekle. Organizacja One Million Moms przestrzega zwłaszcza dzieci przed tym perwersyjnym serialem i żąda od ABC zdjęcia go z anteny.

3. Zachary Levy ma kontrakt na jeden sezon "Heroes Reborn". Nie wiadomo, czy będzie 2. sezon "Heroes Reborn", ale Zachary Levy na razie pisze się tylko na jeden.

4. Andy Karl w "Law and Order: SVU". Andy Karl pojawi się gościnnie w roli sierżanta Mike'a Doddsa, syna Williama Doddsa (gościnnie Peter Gallagher).

5. Zdjęcia z kolejnych odcinków "Minority Report". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 2. i 3. odcinka serialu, który pewnie więcej niż trzy odcinki nie przetrwa.

6. Brytyjska rzeczywistość prawie jak "Black Mirror". Pamiętacie pierwszy odcinek "Black Mirror", w którym premiera Wielkiej Brytanii postawiono w wyjątkowo strasznej sytuacji? Okazuje się, że takie rzeczy to nie musi być wymysł scenarzystów. Ostatnio w Wielkiej Brytanii ukazała się biografia Davida Camerona, której autor twierdzi, że w czasach studenckich przyszły premier miał "włożyć prywatną część swojej anatomii" do ryja martwej świni. Charlie Brooker, twórca "Black Mirror", jest naprawdę zaskoczony i twierdzi, że nigdy tej historii nie słyszał.

7. Obsada "American Horror Story: Hotel" na plakacie promocyjnym.

ahs-hotel-3456

REKLAMA