8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Muppets" (Fot. ABC)

"The Muppets" (Fot. ABC)

Bardzo dobry start "The Muppets", "Scream Queens" wypadło słabiutko. "Sex&Drugs&Rock&Roll" z 2. sezonem. Amazon pokaże sześć kolejnych pilotów. A oprócz tego "The Walking Dead", "Gotham" i nie tylko.

1. Bardzo dobry start "The Muppets", "Scream Queens" wypadło słabiutko. Tego chyba nikt się nie spodziewał: "The Muppets" pobiło niemal wszystko we wtorek o godz. 20:00. Pilot miał oglądalność 9,01 mln/2,9 - w demo wypadł lepiej od "NCIS" i tylko z "The Voice" nie wygrał. Ale przede wszystkim pobite zostało "Scream Queens" - 4,04 mln/1,6 to bardzo słaby wynik na początek. Przyzwoity start o godz. 22:00 zanotowało "Limitless" - 9,86 mln/1,9.

2. "Sex&Drugs&Rock&Roll" z 2. sezonem. FX zamówiło 2. sezon "Sex&Drugs&Rock&Roll", który będzie składał się z 10 odcinków.

3. W "The Walking Dead" pojawi się komiksowy Jezus. A zagra go brytyjski aktor Tom Payne.

4. Shondaland sprzedał kolejny serial medyczny telewizji ABC. Tym razem jest to wojskowy serial medyczny, którego twórczynią jest Zoanne Clack, scenarzystka i producentka "Chirurgów". Bohaterami tej produkcji będą lekarze pracujący w bazie w Iraku.

5. Kolejne piloty Amazona już gotowe. Amazon ogłosił, że pod koniec roku zobaczymy sześć kolejnych pilotów. Te piloty to:
- "Edge: The Loner" - western z Maxem Martinim, Ryanem Kwantenem i Yvonne Strahovski;
- "Good Girls Revolt" - dramat o kobietach walczących o swoje prawa w latach 70., w głównej roli Anna Camp jako researcherka "Newsweeka";
- "Highston" - komedia o 19-latku, który ucieka do świata sławnych przyjaciół, bo ludzie dookoła go odrzucają. W serialu występują m.in. Mary Lynn Rajskub, Chris Parnell i Curtis Armstrong, w roli głównej zobaczymy Lewisa Pullmana;
- "One Mississippi" - czarna komedia, luźno oparta na życiu komiczki Tig Notaro. W serialu pojawią się m.in. Noah Harpster, John Rothman i Casey Wilson;
- "Patriot" - polityczny thriller, opowiadający o agencie, który musi powstrzymać Iran przed atakiem atomowym. W serialu gra m.in. Terry O'Quinn;
- "Z" - serial o Zeldzie Fitzgerald i jej małżeństwie z F. Scottem Fitzgeraldem. W roli głównej Christina Ricci.

6. Zdjęcia z 2. odcinka 2. sezonu "Gotham". Do obejrzenia tutaj.

7. Amy Poehler i Nick Kroll rozstali się. "Parks and Recreation" już nie wróci, a Amy Poehler rozstała się z Nickiem Krollem, z którym grała w serialu.

8. Allison Williams z "Dziewczyn" wyszła za mąż. Aktorka miała na sobie suknię Oscara de la Renty.

REKLAMA