8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Black Mirror" powraca na Netfliksie z 12-odcinkowym sezonem. Showtime już wypuścił pierwszy odcinek 2. sezonu "The Affair". "Mistresses" z 4. sezonem. A oprócz tego "Heroes Reborn", "The Muppets", "Agentka Carter" i inne.

1. "Black Mirror" powraca. Netflix zamówił aż 12 odcinków. Znakomity brytyjski serial "Black Mirror" już oficjalnie powróci na Netfliksie. Streamingowy gigant zamówił aż 12 odcinków. Twórca serialu Charlie Brooker napisze wszystkie scenariusze i wciąż będzie prowadził produkcję wraz z Annabel Jones. Brooker napisał w oświadczeniu, że bardzo się cieszy, iż tak dużo odcinków jego serialu będzie miało premierę na najlepszej, najbardziej pasującej platformie, jaką można sobie wyobrazić. Dzięki Netfliksowi chciałby dotrzeć do widowni z całego świata. "Mam tylko nadzieję, że żaden z tych nowych pomysłów nie stanie się rzeczywistością" - zakończył oświadczenie Brooker.

Przyjrzyjcie się uważnie teaserowi. "Radio Times" sugeruje, że logo Netfliksa za uchem to może być zapowiedź powrotu w jakiejś formie jednego z najlepszych odcinków "Black Mirror" - "The Entire History of You".

2. Showtime już wypuścił pierwszy odcinek 2. sezonu "The Affair". Odcinek można obejrzeć m.in. na YouTube, oczywiście pod warunkiem, że mieszka się w USA.

3. "Mistresses" z 4. sezonem. ABC zamówiło 4. sezon "Mistresses", który będzie składał się z 13 odcinków.

4. Przeciętny start "Heroes Reborn". 6,09 mln/2,0 - taką oglądalność miał pilot "Heroes Reborn". Fatalnie wypadł "The Player" - 4,68 mln/1,2. W czwartkowy wieczór rządził w Ameryce futbol i Shonda Rhimes.

5. Zdjęcia z 2. odcinka "The Muppets". W 2. odcinku "The Muppets" pojawi się Josh Groban, foty promocyjne znajdziecie tutaj.

6. Zdjęcia z 3. odcinka "Heroes Reborn". Do obejrzenia tutaj.

7. Kaley Cuoco się rozwodzi. Po zaledwie 21 miesiącach małżeństwa Kaley Cuoco i Ryan Sweeting postanowili się rozstać.

8. Agentka Carter na plakacie promującym 2. sezon.

agc_nycomicconminiposter1

REKLAMA