8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Sleepy Hollow" (Fot. FOX)

"Sleepy Hollow" (Fot. FOX)

Spoilerowe zdjęcie z 3. sezonu "Sleepy Hollow". Timothy Olyphant pojawi się w "The Grinder". Alan Cumming zagra w nowym serialu Showtime'a. A oprócz tego "Homeland", "American Horror Story", "Żona idealna" i nie tylko.

1. Spoilerowe zdjęcie z 3. sezonu "Sleepy Hollow". W "Sleepy Hollow" czeka nas duży przeskok czasowy - bo aż roczny. Abbie była w tym czasie w bazie w Quantico, gdzie szkoliła się na agentkę FBI, a Ichabod najwyraźniej w którymś momencie ma wylądować za kratkami. Takie oto zdjęcie pojawiło się na oficjalnym profilu twitterowym serialu.

2. Timothy Olyphant pojawi się w "The Grinder". Timothy Olyphant pojawi się gościnnie w roli samego siebie w serialu komediowym "The Grinder".

3. Zdjęcia z kolejnych odcinków "Homeland". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 2. odcinka 5. sezonu "Homeland", tutaj z trzeciego.

4. Alan Cumming w nowym serialu Showtime'a. Alan Cumming zagra główną rolę w czarnej komedii "Florent", opowiadającą historię właściciela słynnej nowojorskiej restauracji, Florenta Morelleta. Cumming nie planuje jednak odchodzić z "Żony idealnej", "Florent" jest w tej chwili u niego na drugim miejscu.

5. Kolejny odcinek "Żony idealnej" na zdjęciach. Tutaj obejrzycie zdjęcia z 2. odcinka 7. sezonu "Żony idealnej", w którym pojawi się Jeffrey Dean Morgan.

6. Para z "Gotham" będzie mieć dziecko. Morena Baccarin i Ben McKenzie spodziewają się razem dziecka.

7. Ken Marino w komedii "Fresh Off the Boat". Ken Marino wystąpi gościnnie we "Fresh Off the Boat" w roli prezentera telewizyjnego, który pojawi się w restauracji Louisa.

8. Plakaty promocyjne "American Horror Story: Hotel".

ahs01
ahs02

REKLAMA