7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Scream Queens" (Fot. FOX)

"Scream Queens" (Fot. FOX)

"Scream Queens" zyskuje oglądalność dzięki nagrywarkom i VoD. Jenna Coleman nie wyklucza powrotu do "Doktora Who". Steven Soderbergh tworzy interaktywny serial dla HBO. A oprócz tego "Agenci T.A.R.C.Z.Y.", "Legends of Tomorrow" i nie tylko.

1. "Scream Queens" zyskuje oglądalność dzięki nagrywarkom i VoD. Podana dzień po premierze oglądalność dwóch pierwszych odcinków "Scream Queens" była fatalna, ale serial dużo zyskał - a dokładnie zaliczył wzrost w demo o 59% - dzięki nagrywarkom i wszelkim innym platformom (jak FOX Now czy Hulu). Ostateczny rating wynosi 2,7, czyli jest nieźle. Wciąż jednak "Scream Queens" przegrywa i z "Limitless" (2,9), i przede wszystkim z "The Muppets" (3,8).

2. Jenna Coleman nie wyklucza powrotu do "Doktora Who". Jenna Coleman "Doktora Who" ma w tym sezonie opuścić, ale jest otwarta na ewentualny powrót, jeśli tylko "będzie dobra historia".

3. Don Draper powróci w "SpongeBobie". Jon Hamm pojawi się gościnnie w serialu "SpongeBob Kanciastoporty" w roli niejakiego Dona Groupera, czarującego i świetnie ubranego faceta, który pomaga sprzedawać różne produkty.

4. Steven Soderbergh tworzy interaktywny serial dla HBO. Steven Soderbergh stworzy serial "Mosaic", w którym widzowie będą mieli wpływ na fabułę - to znaczy będą mogli dokonywać wyborów za pomocą specjalnej aplikacji. Soderbergh mówi, że w HBO wszyscy podchodzą do tego bardzo entuzjastycznie, licząc, iż uda się zrobić coś naprawdę świeżego. Zarysu fabuły na razie nie podano, wiadomo tylko, że w serialu ma wystąpić Sharon Stone.

5. Peter Francis James w "Legends of Tomorrow". Peter Francis James dołączył do obsady spin-iffu "The Flash" i "Arrow". Zagra doktora Aldusa Boardmana, wykładowcę uniwersyteckiego, którego szczególnie interesuje historia Hawkgirl i Hawkmana. Postać najpierw pojawi się w "Arrow".

6. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Agentów T.A.R.C.Z.Y.". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 2. odcinka 3. sezonu, który nosi tytuł "Purpose in the Machine".

7. Mila Kunis i Rob Zombie tworzą razem serial. Mila Kunis i Rob Zombie wyprodukują razem komediowy horror "Trapped" dla telewizji Starz. Akcja będzie dziać się w ciągu jednej nocy, w domu bogatej rodziny, która zostaje zaatakowana przez morderczą sektę.

REKLAMA