8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Zmarła Catherine Coulson, Dama z Pieńkiem z "Twin Peaks". AMC w październiku pokaże serial internetowy o zombiakach w samolocie. "Blindspot" z zamówieniem na kolejne scenariusze. A oprócz tego "Żona idealna", "Quantico", "Pamiętniki wampirów" i nie tylko.

1. Zmarła Catherine Coulson, Dama z Pieńkiem z "Twin Peaks". Catherine Coulson zmarła na raka w wieku 71 lat. To kolejna strata (po Franku Silvie, odtwórcy roli Boba), z którą będzie musiało sobie poradzić nowe "Twin Peaks".

2. Zombiaki w samolocie już 4 października. AMC tuż po finale "Fear The Walking Dead" planuje pokazać na AMC.com pierwszy odcinek serialu internetowego "Fear the Walking Dead: Flight 462", opowiadającego o samolocie opanowanym przez epidemię zombi. Całość będzie miała 16 odcinków.

3. "Blindspot" z zamówieniem na kolejne scenariusze. NBC zamówiło 9 dodatkowych scenariuszy serialu "Blindspot". To oznacza, że jeśli nic strasznego nie wydarzy się w międzyczasie, "Blindspot" będzie miał pełny sezon.

4. Spoiler z premiery 7. sezonu "Żony idealnej". Na początku nowego sezonu "Żony idealnej" z problemami związanymi z pracą zmagać się będzie Alicia - ale nie ona jedna. Jak donosi TV Guide, ktoś jeszcze straci pracę. Ale ta osoba szybko się pozbiera i nie dość że znajdzie nową pracę, to jeszcze spowoduje swoją decyzją trochę zamieszania.

5. Niezły start "Quantico", "Blood & Oil" już przepadło. W niedzielę dwie premiery miała telewizja ABC, która znów źle ułożyła ramówkę. "Blood & Oil" o godz. 21:00 przepadło całkiem (6,3 mln/1,4) i osłabiło "Quantico", które jednak i tak wypadło przyzwoicie (6,99 mln/1,9).

6. Zdjęcia z finału sezonu "The Stain". Tutaj znajdziecie zdjęcia z "Night Train" - finału 2. sezonu "The Strain".

7. Kolejny odcinek "Brooklyn 9-9" na zdjęciach. Za tydzień w "Brooklyn 9-9" pojawi się Archie Panjabi, tutaj obejrzycie zdjęcia.

8. Plakat na 7. sezon "Pamiętników wampirów".

vampire-diaries-season-7-poster-full

REKLAMA