8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Castle" i "Nashville" z dłuższą przerwą zimową. Problem alkoholowy Alicii z "The Good Wife". "Minority Report" z oglądalnością bliską zera. A oprócz tego "The Originals", "Dziewczyny" i nie tylko.

1. "Castle" i "Nashville" z dłuższą przerwą zimową. ABC planuje wysłać kolejne seriale na dłuższe ferie zimowe. Pierwsza część sezonu "Castle" zakończy się w tym roku 23 listopada i serial wróci dopiero w lutym. Podobnie ma być z "Nashville". Dłuższe przerwy sprawdziły się już w przypadku innych seriali, np. "Skandalu" czy "Once Upon a Time".

2. Alicia z "Żony idealnej" za dużo pije? Julianna Margulies zasugerowała w rozmowie z "Sunday Morning" w CBS, że Alicia pije za dużo wina i że pewnie ma już z tym problem. Jak powiedziała, w 7. sezonie serialu może to zostać rozwinięte przez scenarzystów.

3. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Żony idealnej". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 3. odcinka 7. sezonu "Żony idealnej", który nosi tytuł "Cooked". Alicia będzie w nim gotować - i nie jest to żart.

4. Oglądalność "Minority Report" sięgnęła dna. W drugim tygodniu emisji "Minority Report" wypadł jeszcze gorzej niż w pierwszym - serial widziało 2,56 mln/0,9 Amerykanów. Spory spadek zaliczyło "Life in Pieces" (8,7 mln/1,9), a wciąż bardzo dobrze trzyma się "Blindspot" (9,1 mln/2,6).

5. Komedia Roba Schneidera na Netfliksie. "Real Rob" - tak nazywa się nowy serial Roba Schneidera. Składająca się z 8 odcinków produkcja zadebiutuje na Netfliksie 1 grudnia.

6. "Dziewczyny" prawdopodobnie się skończą po 6 sezonach. Lena Dunham powiedziała, że najprawdopodobniej zakończy swój serial po 6 sezonach. Miałoby to dla niej sens, bo mniej więcej wtedy skończy 30 lat, a to serial o 20-latkach.

7. O serialach w serwisie NaszeMiasto.pl. W NaszeMiasto.pl znajdziecie rozmowę ze mną o serialach. Pytali mnie o wszystko, począwszy od historii Serialowej, a skończywszy na tym, co jest nie tak z polskimi serialami. Udało mi się też wtrącić parę słów o "Żonie idealnej". Zapraszam!

8. Plakat na 3. sezon "The Originals".

THE-ORIGINALS-Season-3-Poster

REKLAMA