8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Seksskandal ze statystami w serialu "Westworld". Robert Knepper w obsadzie "Twin Peaks". Spadła oglądalność "The Muppets" i "Scream Queens". A oprócz tego "The Flash", "Castle", "Once Upon a Time" i inne.

1. Seksskandal ze statystami w serialu "Westworld". Wczoraj wyszły na jaw szczegóły kontraktów, które podpisują statyści z serialu "Westworld". Nowa produkcja HBO najwyraźniej ma zawierać wyjątkowo odważne sceny seksu, ponieważ statyści muszą się zgodzić na wzajemne dotykanie się genitaliami, udawanie seksu oralnego i dotykanie przy tym genitaliów drugiej osoby czy też przyjmowanie nago pozycji na czworaka, by umożliwić ujeżdżanie przez innego nagiego statystę. HBO się tłumaczy, że za ten dokument odpowiedzialna jest firma zajmująca się castingami, nikt z przedstawicieli stacji tego nie zatwierdził w takim kształcie. Po tym jak wybuchł skandal i sprawą zainteresował się związek aktorów telewizyjnych, HBO obiecało, że zajmie się sprawą i umowy zostaną zmodyfikowane. Do tej pory takie zgody podpisało 55 osób. Wszyscy oni mieli dostawać znacznie większe wynagrodzenie niż zwykli statyści - to znaczy 600 dolarów dziennie zamiast standardowych 157 dolarów.

2. Robert Knepper w obsadzie "Twin Peaks". Robert Knepper dostał rolę powracającą w nowym sezonie "Twin Peaks". Szczegółów nie ujawniono.

3. Powstanie serial na podstawie podcastu "Serial". Podcast "Serial", na którego punkcie zwariowali Amerykanie, doczeka się telewizyjnej wersji. Serial, który będzie opowiadał historie kryminalne, ma zostać sprzedany którejś z kablówek.

4. "Muppetom" spada oglądalność. Po świetnym początku mocno spadła oglądalność "The Muppets" - do poziomu 5,78 mln/2,0. Spadek zaliczyło też "Scream Queens" - 3,46 mln/1,4. Bardzo dobrze za to trzyma się "Limitless" (9,7 mln/1,9). Przeciętny debiut jak na komedie FOX-a zaliczyły "Grandfathered" (5,3 mln/1,5) i "The Grinder" (4,98 mln/1,5)

5. Foty z kolejnych odcinków "Castle". 3. odcinek 8. sezonu "Castle" jest zatytułowany "PhDEAD", zdjęcia znajdziecie tutaj. Z kolei tutaj obejrzycie zdjęcia z 4. odcinka, który nosi tytuł "What Lies Beneath".

6. Sherri Saum w "Sposobie na morderstwo". Sherri Saum pojawi się gościnnie w 2. sezonie serialu "Sposób na morderstwo". Szczegółów roli nie zdradzono.

7. David Anders wróci do "Once Upon a Time". David Anders powróci w 5. sezonie "Once Upon a Time" jako dr Whale.

8. Nowy plakat promujący "The Flash".

flash-season-2-poster

REKLAMA