10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Affair" (Fot. Showtime)

"The Affair" (Fot. Showtime)

"Doktor Who" z młodzieżowym spin-offem. Cynthia Nixon w 2. sezonie "The Affair". "Graceland" skasowane po 3 sezonach. HBO chce mieć własny serial o superbohaterach. A oprócz tego "The Flash", "Quantico", "Detektyw", "Gra o tron" i inne.

1. "Doktor Who" z młodzieżowym spin-offem. W 2016 roku na antenie BBC Three zadebiutuje "Class", spin-off "Doktora Who" przeznaczony dla młodszych widzów. Akcja będzie działa się w Londynie, któremu zagrażają mroczne niebezpieczeństwa. Serial ma być pełen łotrów, kosmitów i wszelkiego rodzaju strasznych historii. Pilot zostanie napisany przez Patricka Nessa.

2. Cynthia Nixon w 2. sezonie "The Affair". Cynthia Nixon pojawi się w "The Affair" gościnnie w roli terapeutki, która pomaga Noah i Alison.

3. "Graceland" skasowane po 3 sezonach. Kilkanaście dni po zakończeniu 3. sezonu USA Network skasowało "Graceland". Powodem była niska oglądalność.

4. HBO też chce mieć serial o superbohaterach. HBO potwierdza, że prowadzone są rozmowy z Zackiem Snyderem ws. serialu "Watchmen". Na razie to tylko rozmowy, ale skoro uczestniczy w nich Snyder, można przypuszczać, że byłby to serial nie tylko oparty na komiksie, ale i jakoś powiązany z filmem z 2009 roku.

5. David Cronenberg nie chciał reżyserować "Detektywa". David Cronenberg zdradził, że proponowano mu, aby wyreżyserował 2. sezon "Detektywa". Odmówił, bo jego zdaniem to był po prostu zły scenariusz.

6. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Quantico". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 3. odcinka "Quantico", który nosi tytuł "Cover".

7. Kolejni goście w "The Muppets". W 3. odcinku "The Muppets" pojawią się Liam Hemsworth i Nick Offerman. Zdjęcia zobaczycie tutaj.

8. Spada oglądalność "Imperium". Oglądalność "Imperium" nieco spadła, ale wciąż jest niesamowita - 13,7 mln/5,5. Zaskakująco dobrze trzyma się na FOX-ie "Rosewood" - 6,2 mln/2,0. A w CBS dość słaby debiut zaliczył "Code Black" - 8,58 mln/1,5.

9. Joe Naufahu w "Grze o tron". Nowozelandzki aktor Joe Naufahu dostał dużą rolę w 6. sezonie "Gry o tron". Szczegółów roli nie podano.

10. Vanessa Williams w "The Flash". Vanessa Williams pojawi się w "The Flash" w roli matki Iris.

 • igad

  oj szkoda "Graceland" lubiłam ,wciagnełam się w fabułę i nie był taki zły.

 • Elek

  "Terapeutki, która pomaga Noah i Alison"
  Ciekawi mnie w którą stronę pójdzie The Affair. Niby pasują do siebie ale pewnie będą zgrzyty co widać było w trailerach. Powroty do dawnych małżonków raczej odpadają, wątki kryminalne muszą mieć jakieś konsekwencje więc ? Bardzo mnie ciekawi jak się ten serial skończy (ciekawe czy dostaną 3 sezon ).

  • PrincessLeia

   Ogólnie myślę, że Noah w swojej książce opisał morderstwo a Alison zabiła szwagra, wykorzystując dokładnie ten scenariusz. I dlatego Noah jest aresztowany. Ona chyba jest jakąś psychopatką.

 • Ja

  Zamiast zrobić spin offa DW z Paternoster Gang to robią taki niepotrzebny spin off. Tak czy siak uwielbiam te uniwersum więc będę oglądał- a nóż widelec sie pozytywnie zaskoczę.

 • bubu

  Strażnicy od Snydera? Jestem za!
  Ciekawe czy chcą zrimejkować film (co jest moim zdaniem złym pomysłem) czy zekranizować niedawną serię komiksowych prikłeli.

 • Bee

  Szkoda Gracelandu, dla mnie to byl swietny serial.

  • Luc

   Aha

 • ROB-i

  Mam pytanie-czy w jutrzejszych "hitach/kitach" bedzie mozna glosowac na przedpremierowy odcinek "The Affair" czy czekamy z nim do nastepnego tygodnia po oficjalnej premierze?!?

  • Panna

   Mysle, ze trzeba czekac na oficjalna premiere, tak czy inaczej, jeszcze nie widzialam.