10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Doktor Who" z młodzieżowym spin-offem. Cynthia Nixon w 2. sezonie "The Affair". "Graceland" skasowane po 3 sezonach. HBO chce mieć własny serial o superbohaterach. A oprócz tego "The Flash", "Quantico", "Detektyw", "Gra o tron" i inne.

1. "Doktor Who" z młodzieżowym spin-offem. W 2016 roku na antenie BBC Three zadebiutuje "Class", spin-off "Doktora Who" przeznaczony dla młodszych widzów. Akcja będzie działa się w Londynie, któremu zagrażają mroczne niebezpieczeństwa. Serial ma być pełen łotrów, kosmitów i wszelkiego rodzaju strasznych historii. Pilot zostanie napisany przez Patricka Nessa.

2. Cynthia Nixon w 2. sezonie "The Affair". Cynthia Nixon pojawi się w "The Affair" gościnnie w roli terapeutki, która pomaga Noah i Alison.

3. "Graceland" skasowane po 3 sezonach. Kilkanaście dni po zakończeniu 3. sezonu USA Network skasowało "Graceland". Powodem była niska oglądalność.

4. HBO też chce mieć serial o superbohaterach. HBO potwierdza, że prowadzone są rozmowy z Zackiem Snyderem ws. serialu "Watchmen". Na razie to tylko rozmowy, ale skoro uczestniczy w nich Snyder, można przypuszczać, że byłby to serial nie tylko oparty na komiksie, ale i jakoś powiązany z filmem z 2009 roku.

5. David Cronenberg nie chciał reżyserować "Detektywa". David Cronenberg zdradził, że proponowano mu, aby wyreżyserował 2. sezon "Detektywa". Odmówił, bo jego zdaniem to był po prostu zły scenariusz.

6. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Quantico". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 3. odcinka "Quantico", który nosi tytuł "Cover".

7. Kolejni goście w "The Muppets". W 3. odcinku "The Muppets" pojawią się Liam Hemsworth i Nick Offerman. Zdjęcia zobaczycie tutaj.

8. Spada oglądalność "Imperium". Oglądalność "Imperium" nieco spadła, ale wciąż jest niesamowita - 13,7 mln/5,5. Zaskakująco dobrze trzyma się na FOX-ie "Rosewood" - 6,2 mln/2,0. A w CBS dość słaby debiut zaliczył "Code Black" - 8,58 mln/1,5.

9. Joe Naufahu w "Grze o tron". Nowozelandzki aktor Joe Naufahu dostał dużą rolę w 6. sezonie "Gry o tron". Szczegółów roli nie podano.

10. Vanessa Williams w "The Flash". Vanessa Williams pojawi się w "The Flash" w roli matki Iris.

REKLAMA