Wasze hity i kity tygodnia. Które seriale wygrały?

1 2

HITY TYGODNIA

"Quantico" (Fot. ABC)

"Quantico" (Fot. ABC)


Tym razem wygrywa nowy serial "Quantico", tuż przed "How to Get Away with Murder". Jak słusznie zauważyliście, obie produkcje w gruncie rzeczy są do siebie dość podobne.

1. "Quantico" - sezon 1, odcinek 1 ("Run")

Iron: W końcu dostaliśmy serial który bezwstydnie gwałci te wszystkie poważne fabułki o FBI czy CSI i zamienia je w absurdalną rozrywkę pełną wątków z dowolnej teen dramy.

2. "How to Get Away with Murder" - sezon 2, odcinek 2 ("She's Dying")

Anonim: Pierwszy sezon "How to Get Away with Murder" bywał raz lepszy, raz gorszy. Nadrobił świetnym finałem, a później serial zaskoczył równie świetnym startem nowego sezonu. Mogłoby się wydawać, że po takich perełkach nastąpi spadek formy, jednak "How to Get Away with Murder" trzyma poziom i twórcy zaserwowali nam jeszcze lepszy odcinek drugi. Oby taki wzrostowy trend został z nami na dłużej.

"Faking It" - sezon 2, odcinek 15 ("Boiling Point")

Konrad: Znakomite nawiązanie do "The Breakfast Club" i ta piosenka!

"Fear The Walking Dead" - sezon 1, odcinek 5 ("Cobalt")

Victoria: Pozorny spokój, jaki panuje za ogrodzeniem, i ludzie, którzy wciąż wierzą, że wszystko wróci do normy. Tymczasem panika i strach ogarniają nawet wojsko. To wszystko sprawia, że nie mogę doczekać się finału.

"Agenci T.A.R.C.Z.Y." - sezon 3, odcinek 1 ("Laws of Nature")

Iron: Pomimo że otwarcie nowego sezonu wywołuje wspomnienia z zeszłego roku, to dla mnie jest to najlepszy odcinek w całym serialu. Prawdopodobnie to było klasyczne sprzątanie po poprzednim sezonie, ale oddzielone wątki bohaterów oglądało mi się naprawdę dobrze.

"The Last Man on Earth" - sezon 2, odcinek 1 ("Is There Anybody Out There?")

Meg: Phil, który gubi Carol, samotny astronauta na orbicie i zniknięcie ekipy z Tuscon, czyli nowe otwarcie i powrót do samotności z początków serialu.

"The Grinder" - sezon 1, odcinek 1 - "Pilot"

The K: Cały serial buduje Rob Lowe, lubię aktora, więc lubię i serial. Ciekawe czy to się utrzyma bo jego styl grania jest specyficzny. W "Parks and Recreation" nie zajmował aż tyle czasu ekranowego, więc nie zdążył zacząć drażnić, tutaj może być różnie.

"Brooklyn 9-9" - sezon 3, odcinek 1 ("New Captain")

Dagna: Czy mi się wydaje, czy Jake Peralta zrobił się przez wakacje jeszcze bardziej uroczy?

"Sleepy Hollow" - sezon 3, odcinek 1 ("I, Witness")

Meg: Powrót serialu i wszystkiego co w nim najlepsze. Po raz kolejny okazało się, że Ichabod, choć nieźle sobie radzi we współczesnym świecie, wciąż czasami nie rozumie niektórych obowiązujących w nim zasad. Wtedy z odsieczą przychodzi Abbie. Okazuje się także, że chociaż oboje myśleli, iż zło zostało pokonane, demony znów się pojawiły i kolejny raz trzeba z nimi walczyć.

1 2
REKLAMA