8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Szykuje się miły powrót w "Downton Abbey". Jay Garrick na zdjęciach z "The Flash". Khaleesi i Khal Drogo znów razem. A oprócz tego "The Family", "Pretty Little Liars", "Żona idealna" i nie tylko.

1. Rose Leslie wróci w niedzielę w "Downton Abbey". Rose Leslie, która grała w "Downton Abbey" pokojówkę Gwen, powróci w niedzielnym odcinku. I wygląda na to, że sporo się u niej zmieniło od czasu, kiedy pracowała w Downton.

2. Grant Show w "The Family". Grant Show dostał rolę w serialu ABC "The Family". Wcieli się w gubernatora Maine, z którym będzie musiała się zmierzyć polityk grana przez Joan Allen.

3. Jay Garrick na zdjęciach z "The Flash". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 2. odcinka 2. sezonu "The Flash", który nosi tytuł "Flash of Two Worlds". Pojawi się w nim Jay Garrick.

4. Khaleesi i Khal Drogo znów razem. Emilia Clarke i Jason Momoa spotkali się podczas Paris Fashion Week, więcej zdjęć tutaj.

5. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Żony idealnej". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 4. odcinka 7. sezonu, który nosi tytuł "Taxed".

6. Zdjęcia z 3. sezonu "Hemlock Grove". Do obejrzenia tutaj.

7. Kelly Le Brock w "Shameless". Kelly Le Brock pojawi się w roli matki Sammi.

8. Rzut oka na nową czołówkę "Pretty Little Liars". W sezonie 6B serial będzie miał odświeżoną czołówkę, na razie ujawniono tyle, ile widzicie na zdjęciu poniżej.

REKLAMA