10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Żona idealna" (Fot. CBS)

"Żona idealna" (Fot. CBS)

Julianna Margulies i Archie Panjabi komentują wspólną scenę z finału poprzedniego "Żony idealnej". CW zamawia dodatkowe scenariusze "iZombie" i "Crazy Ex-Girlfriend". "Fargo", "The Affair" i "Mr. Robot" w usłudze VoD Seriale+. A oprócz tego "Into the Badlands", "Homeland", "Quantico" i inne.

1. Julianna Margulies i Archie Panjabi komentują wspólną scenę z finału poprzedniego "Żony idealnej". Julianna Margulies oznajmiła, że z jej strony nie ma urazy i że cała historia wojny jej i Archie Panjabi to tylko plotki. Powiedziała także, że takie rzeczy jak kręcenie scen osobno się zdarzają, zwłaszcza iż Panjabi przecież kręciła w tym czasie "The Fall". Panjabi zarzuciła jej kłamstwo. Czyli w praktyce obie panie, próbując zamknąć dyskusję o tej scenie, nie tylko potwierdziły, że się nie lubią, ale też przyznały, że nie kręciły jej razem.

2. Niezły start "Homeland" i "The Affair". "Homeland" wróciło z oglądalnością 1,66 mln, z kolei nowy odcinek "The Affair" obejrzało 815 tys. widzów, co jest znaczną poprawą w porównaniu z zeszłorocznym debiutem (507 tys.).

3. CW zamawia dodatkowe scenariusze "iZombie" i "Crazy Ex-Girlfriend". Oba seriale dostały zamówienie na 5 dodatkowych scenariuszy.

4. "Quantico" trzyma się mocno, słaba oglądalność "Żony idealnej". 6,9 mln/1,9 - taką oglądalność miał 2. odcinek "Quantico", co oznacza, że udało się utrzymać widownię sprzed tygodnia. "Blood & Oil", które miało 5,2 mln/1,2, w praktyce już jest serialem skasowanym. Dość słabo wypadł powrót "Żony idealnej" (9,4 mln/1,2).

5. "Fargo" i "Mr. Robot" w usłudze VoD Seriale+. Platforma VoD Seriale+ ma niezłą ofertę na październik. Już od 1 października możecie oglądać "Mr. Robot", 14 października będzie dostępne "Heroes Reborn", a 25 października - 2. sezon "The Affair". Ale przede wszystkim 13 października, zaledwie dzień po światowej premierze, pojawi się 2. sezon "Fargo".

6. David Schwimmer w brytyjskiej komedii. David Schwimmer dołączył do obsady "Morning Has Broken", nowej komedii telewizji Channel 4. Zagra amerykańskiego producenta programu śniadaniowego "Good Morning... With Gail Sinclair", który robi, co może, aby utrzymać go na antenie. W roli Sinclair zobaczymy Julię Davis. 1. sezon ma liczyć 6 odcinków.

7. Zdjęcia z kolejnego odcinka "The Big Bang Theory". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 4. odcinka 9. sezonu, który nosi tytuł "The 2003 Approximation".

8. Eddie Jemison w "iZombie". Eddie Jemison pojawi się w 2. sezonie "iZombie" w roli czarnego charakteru zwanego Mr. Boss, który de facto rządzi Seattle.

9. Netflix zamawia pierwszy włoski serial. Serial nosi tytuł "Suburra", dzieje się na wybrzeżu w okolicach Rzymu i opowiada o tamtejszej przestępczości zorganizowanej.

10. Zdjęcia promujące "Into the Badlands". W listopadzie premierę będzie miało "Into the Badlands", zdjęcia znajdziecie tutaj.

badlands01
badlands02

REKLAMA