12 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Twin Peaks" (Fot. ABC)

"Twin Peaks" (Fot. ABC)

Peter Sarsgaard z dużą rolą w "Twin Peaks". "Fear The Walking Dead" w 2. sezonie na morzu i na lądzie. Słaba oglądalność "Pozostawionych". A oprócz tego "Arrow", "American Horror Story", "Pamiętniki wampirów", "The Shannara Chronicles" i inne.

1. Peter Sarsgaard z dużą rolą w "Twin Peaks". Peter Sarsgaard dostał rolę powracającą w nowym sezonie "Twin Peaks". Szczegóły roli trzymane są w tajemnicy. Wcześniej do obsady dołączyli Robert Knepper, Balthazar Getty i Amanda Seyfried.

2. "Fear The Walking Dead" na morzu i na lądzie. W 2. sezonie "Fear The Walking Dead" akcja częściowo przeniesie się na łódkę. Robert Kirkman obiecuje, że nie zabraknie zombiaków, ale nie zdradza, jak to możliwe, skoro zombi nie pływają. Mówi tylko, że ocean wbrew pozorom nie jest bezpiecznym miejscem.

3. Lady Gaga w kolejnym sezonie "American Horror Story"? Ryan Murphy zdradził, że już poprosił Lady Gagę, aby zagrała w następnym sezonie "American Horror Story". Na razie nie wiadomo, czy Gaga się zgodzi.

4. Lyndsy Fonseca w "Grandfathered". Lyndsy Fonseca pojawi się gościnnie w komedii FOX-a w roli Frankie, imprezowej dziewczyny, którą Gerald spotka w modnym klubie.

5. Juan Pablo Di Pace w "Fuller House". Juan Pablo Di Pace pojawi się w spin-offie "Pełnej chaty" jako Fernando, były mąż Kimmy, który cały czas stara się ją odzyskać. Razem mają córkę Ramonę.

6. Plakat promujący "The Shannara Chronicles".

The-Shannara-Chronicles-3456

7. CBS zamawia serial o młodej pannie Marple. Panna Marple, dokładnie tak jak Sherlock Holmes, przeprowadzi się za ocean. CBS zamówił serial oparty na książkach Agathy Christie. Oczywiście z twistem - rzecz będzie się działa współcześnie, w Kalifornii, a panna Marple będzie młoda. Serial stworzy David Wolstencroft ("Spooks").

8. ABC Family zmienia nazwę. Od stycznia nie będzie ABC Family, będzie... Freeform. Nowa nazwa wzbudza duże kontrowersje (w ankiecie pod linkiem zdecydowanie wygrywa opcja "Hate it"), a stacji chodzi po prostu o to, żeby już samą nazwą przyciągać młodszych widzów.

9. Słaba oglądalność "Pozostawionych". Tylko 713 tys. widzów obejrzało premierę nowego sezonu "Pozostawionych". To bardzo duży spadek w porównaniu z zeszłoroczną premierą, którą widziało 1,8 mln osób, a także z zeszłorocznym finałem (1,5 mln).

10. "Minority Report" z jeszcze gorszą oglądalnością. "Minority Report" idzie na rekord! 3. odcinek obejrzało tylko 2,28 mln/0,7 widzów, co znaczy, że koniec jest naprawdę bliski. Wciąż świetnie trzyma się "Blindspot", a całkiem nieźle - "Life in Pieces".

11. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Pamiętników wampirów". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka z 15 października.

12. Nowy plakat na 4. sezon "Arrow". Tak prezentuje się Speedy w kostiumie.

speedy3456

REKLAMA