8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Bob's Burgers" (Fot. FOX)

"Bob's Burgers" (Fot. FOX)

FOX zamawia dwa kolejne sezony "Bob's Burgers". ABC zamawia komedię Nicholasa Sparksa. Kolejne spadki oglądalności seriali FOX-a. A oprócz tego "The Voice", "The Originals", "Castle" i inne seriale.

1. FOX zamawia dwa kolejne sezony "Bob's Burgers". "Bob's Burgers" dostało zamówienie na 7. i 8. sezon.

2. Tricia Helfer w "Powers". Tricia Helfer dostała rolę agentki Lange z FBI w 2. sezonie "Powers". W komiksie tę postać wiele łączy z det. Walkerem.

3. ABC zamawia komedię Nicholasa Sparksa. Autor "Pamiętnika" Nicholas Sparks tworzy dla ABC serial komediowy "The Next Chapter", opowiadający o autorze romantycznych książek, który właśnie się rozwiódł. Będzie to luźno oparte na doświadczeniach samego Sparksa, który w styczniu rozstał się z żoną po 25 latach małżeństwa.

4. Christina Aguilera wróci do "The Voice". Christina Aguilera wróci do "The Voice" w 10. sezonie, który startuje w lutym.

5. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Castle". Tutaj obejrzycie zdjęcia z 5. odcinka 8. sezonu, który nosi tytuł "The Nose".

6. Zdjęcia promujące kolejne odcinki "The Originals". Tutaj znajdziecie zdjęcia z drugiego odcinka 3. sezonu, tutaj z trzeciego, a tutaj - z czwartego.

7. Kolejne spadki oglądalności seriali FOX-a. We wtorkowy wieczór spadki zaliczyły wszystkie nowe seriale FOX-a: "Scream Queens" (2,97 mln/1,2), "Grandfathered" (3,87 mln/1,2) i "The Grinder" (3,15 mln/1,0). Tymczasem w CW "The Flash" miał oglądalność 3,58 mln/1,4.

8. Zdjęcia z kolejnych odcinków "How to Get Away With Murder". Zdjęcia pochodzą z 4. i 5. odcinka, a znajdziecie je tutaj.

REKLAMA