10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Halt and Catch Fire" z 3. sezonem. Nowy szeryf w "Twin Peaks". Druga czerwona kapłanka w "Grze o tron". Świetna oglądalność "American Horror Story: Hotel". A oprócz tego "Jessica Jones", "Pamiętniki wampirów", "Tyrant" i inne.

1. "Halt and Catch Fire" z 3. sezonem. Mimo słabej oglądalności AMC zamówiło 3. sezon "Halt and Catch Fire", który będzie składał się z 10 odcinków. Dotychczasowy showrunner serialu, Jonathan Lisco, odchodzi, by zająć się swoim nowym serialem, "Animal Kingdom". Jego miejsce zajmą dwaj producenci "Halt and Catch Fire", Christopher Cantwell i Christopher C. Rogers. Serial wróci latem 2016 roku.

2. "Tyrant" z 3. sezonem. FX zamówiło 3. sezon serialu "Tyrant", składający się z 10 odcinków.

3. Nowy szeryf w "Twin Peaks". Michael Ontkean nie wróci do "Twin Peaks" jako szeryf Harry S. Truman. Jak pisze TVLine, on po prostu zakończył karierę aktorską lata temu i nie zrobi wyjątku nawet dla Davida Lyncha. Jego miejsce zajmie Robert Forster - wg TVLine nie jest pewne, czy będzie on szeryfem Trumanem, czy zupełnie nowym stróżem prawa. Foster grał policjanta w "Mulholland Drive" i co ciekawe, Lynch rozważał go także początkowo do roli szeryfa Trumana.

4. Świetna oglądalność "American Horror Story: Hotel". 5,8 mln/3,0 - takie otwarcie miało "American Horror Story: Hotel". To lekki spadek w porównaniu z "Freak Show" (6,1 mln/3,1), ale wciąż jest świetnie.

5. Plakat promujący "Jessicę Jones".

jessicajonesart-154440

6. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Once Upon a Time". 3. odcinek nosi tytuł "Siege", zdjęcia dostępne są tutaj.

7. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Quantico". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 5. odcinka "Quantico".

8. Kolejny odcinek "Pamiętników wampirów" na zdjęciach. Tutaj obejrzycie zdjęcia z 4. odcinka 7. sezonu, który nosi tytuł "I Carry Your Heart With Me".

9. "Rosewood" z zamówieniem dodatkowych scenariuszy. FOX zamówił dodatkowe 3 scenariusze serialu "Rosewood".

10. Nowa czerwona kapłanka w "Grze o tron". W "Grze o tron" pojawi się jeszcze jedna czerwona kapłanka, a zagra ją Melanie Liburd.

REKLAMA