7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Blindspot" (Fot. NBC)

"Blindspot" (Fot. NBC)

"Blindspot" z pełnym sezonem. Zamówienie dla "Minority Report" obcięte. "Extant" skasowane po dwóch sezonach. A oprócz tego "Agentka Carter", "Scream Queens" i inne.

1. "Blindspot" z pełnym sezonem. NBC zamówiło 9 dodatkowych odcinków "Blinspot", co oznacza, że serial będzie miał pełny 1. sezon.

2. Zamówienie dla "Minority Report" obcięte. FOX początkowo zamówił 13 odcinków "Minority Report", teraz jednak obciął zamówienie do 10 odcinków. Oznacza to, że 10. odcinek, który początkowo miał być jesiennym finałem, będzie najprawdopodobniej finałem całego serialu.

3. Lotte Verbeek w "Agent Carter". Znana z "Outlandera" Lotte Verbeek wcieli się w Anę, żonę Jarvisa, w 2. sezonie "Agent Carter".

4. CBS kasuje "Extant". Po dwóch sezonach z anteny CBS zniknie "Extant". Ale jest też dobra wiadomość: Halle Berry powróci w nowym serialu "Legalese", opowiadającym o prawniczce z Chicago, która jedzie do Nowego Orleanu w związku ze sprawą sądową. Twórcą serialu jest Steven Lichtman ("The Good Wife").

5. CBS zamawia "American Gothic". Latem 2016 w CBS pojawi się także 13-odcinkowy serial "American Gothic", za którym stoi firma Stevena Spielberga. Poznamy w nim rodzinę z Bostonu, która na stypie dowiaduje się, że zmarły ojciec był powiązany z szeregiem morderstw. Scenarzystką jest Corinne Brinkerhoff ("The Good Wife", "Jane the Virgin").

6. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Scream Queens". 6. odcinek "Scream Queens" nosi tytuł "Seven Minutes In Hell", zdjęcia znajdziecie tutaj.

7. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Agentów T.A.R.C.Z.Y.". Zdjęcia z 4. odcinka, zatytułowanego "Devils You Know", zobaczycie tutaj.

REKLAMA